2726
سلام بنظر من بزرگترین اشتباه اینه با یه مرد بچه دار ازدواج کنی, البته شاید صددرصد همه مثل هم نباشند ...

منم این اشتباهوکردم مث خرپشیمونم. نمیگم زندگیم بده ولی میتونست خیلی بهترباشه اگه بچه نداشت اه

الهم صل علی محمد وال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من همه نظراتو خوندم و تقریبا میشه گفت 80% گفتن که واقعا سخته و اشتباه این کار، اما من 27 سالمه و هنوز ازدواج نکردم  ولی کسی رو که عاشقشم ازدواج کرده و جداشده ویک پسربچه 6 ساله داره و الان با مادرش زندگی میکنه اما مشخص 100% نیست که پیش مادرش میمونه یا نه و من الان موندم بین دل و انتخابم و واقعا حاضرم همه چی رو به جون بخرم بخاطر کسی که عاشقشم چون برای من هرکاری حاضره انجام بده و اینو ثابت کرده.

2728
سلام آی دی عزیزم ، من 31 ساله هستم و 5 سال پیش با مردی که یه پسر داشت ازدواج کردم. خوشبختانه بچه با ...

چقد زندگیت شبیه زندگیه منه..

با فرق اینک۳ ساله باهاش زندگی مبکنم هنوز نتونستم با این قضیهدکنار بیام و هربار از زیر ازدواج در میرم.. همش ته دلم میگه ازدواج کنم پشیمون میشم. با اینکه خیلی ادم خوبیه.. بچه هم پیش مادرشه و هر ۳ ماه دوروز می بینتش. اصلا هم ارتباط ندارن... نمیدونم چیکار کنم... 

چقد زندگیت شبیه زندگیه منه..  با فرق اینک۳ ساله باهاش زندگی مبکنم هنوز نتونستم با این قضیهدکنا ...

منم هنوز بچشو ندیدم..

و اصلا هم دوست ندارم ببینم... هروقت هم میخوان بیارنش یطوری هماهنگ میکنه ک من نباشم. 

سلام آی دی جان.باتوجه به اینکه خیلی وقته ازگذاشتن پستت میگذره نمیدونم چه برتوگذشته آیاازدواج کرده ای ...

سلام... من همچین موردی رو برای ازدواج دارم یعنی آقایی که طلاق گرفته و یه دختربچه 6ساله داره که با مادرش زندگی میکنه... میشه تجربتون رو بگید.. ممنون میشم 

عزیزم مگه شما چند سالتونه وشاید این آقا قابلیتهای ویژه ای داره که میخوای این راه پر دردسرو انتخاب کن ...

سلام.اگه وضع مالی اقاخیلی خوب باشه و پسر ۱۲سالش با مادروپدراون اقازندگی کنه و من ۳۷سالمه و اون اقا ۴۰ساله به نظرتون فکرخوبیه بگم بیاد؟