2737
2734
عنوان

بیایید ببینم امشب رفتارم با خونواده شوهرم چطوری بود؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2824 بازدید | 163 پست

می گم زشت نشد که نزاشتن شوهرم بره شام بخره من شام درست نکردم

به خدا خیلی خسته بودم

منم به خواهرشوهرم گفتم شما چرا تابستون و بهار که من سرم خلوته نمی ایید الان هوس مهمونی کردی البته به شوخی

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب الان به نظرت کار خوبی کردی ....خوب یه امروز رو که خودت گفتی بیان از کارات میزدی  

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 
بعد نیم ساعت مادرشوهرم گفت من نمازذبخونم بعد بیاییم شام. منم شاخ دراوردم گفتم وای ببخشید مگه قرار بو ...

عزیزم در این مواقع باید غذا از بیرون بگیری و توضیح بدی که نشده تدارک بچینی ، منم گاهی این شرایط واسم پیش اومده

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2731

من بودم حتما از بيرون شام ميگرفتم حتي اگه اونا ميگفتن سير هستن

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2738

اگه از قبل گفته بودن میان خب باید تدارک میدیدی یا نهایتا میگفتی که نیستم جمعه بیایین

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست

خوب من بودم یا میگفتم جمعه تشریف بیارین یا سریع زنگ میزدم غذا بیارن 

خستگی و گرفتاری یک روز شلوغ  رو خوب درک میکنم اما خوشم نمیاد مهمون گرسنه از خونم بره در عین حال وسط هفته هم مهمون نمیپذیرم و همه میدونن کسی زنگ بزنه عذرخواهی میکنم و میگم اخر هفته منتظرتونم 

حال متکلم از کلامش پیداست
ولی خودمونیم بلند نشدم شام درست کنم خونه فقط چایی و میوه و تنقلات اوردم

اصلا کار بدی نکردی.اونا باید ملاحظه شما رو بکنن

ما اگر اینکارو با عروسامون بکنیم برادرام رج و راست بهمون تذکر میدن...البته خودمونم تابحال شعورمون رسیده اینکارو نکنیم

2706