945
648

من از صبح سر کار بودم بعدش دو و نیم رسیدم خونه بعد مجبور بودم برم دانشگاه کلاس داشتم حتی مجبور شدم دخترمم ببرم و همه مشقاشم مونده بود کلاس اوله

تا 9 کلاس داشتم وای به استاد گفتم با هزار ترفند ساعت 6:30 چون دخترم خسته بود از کلای اومدم بیرون.

خواهرشوهرم (مجرده)دیروز زنگ زد بیاد خونه مون من دانشگاه بودم گفتم فردا بیایید(یعنی امشب) همین که رسبدیم خونه با دخترم پنج دقیقه بعد مادرشوهرمینا زنگ زدن اومدن

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

بعد نیم ساعت مادرشوهرم گفت من نمازذبخونم بعد بیاییم شام. منم شاخ دراوردم گفتم وای ببخشید مگه قرار بود شام بیایید و....کلی عذرخواهی کردم و به شوهرم گفتم بره از بیرون شام بخره که انصافا نزاشتن گفتن ما عصر خوردیم

953
892

وقتی از قبل بهتون گفتن یعنی شام میان دیگه!!! شما درسته همش کلاس و..بودین ولی اونا که نمیدونن لابد..وقتی میبینی این همه مشغله داری بهشون بگو..یا مثلا بگو ک اخر هفته ها بیان و...

میشه برا حاجتم دعا کنی از ته دلت ؟ حتی یه صلوات..

932

می گم زشت نشد که نزاشتن شوهرم بره شام بخره من شام درست نکردم

به خدا خیلی خسته بودم

منم به خواهرشوهرم گفتم شما چرا تابستون و بهار که من سرم خلوته نمی ایید الان هوس مهمونی کردی البته به شوخی

خوب الان به نظرت کار خوبی کردی ....خوب یه امروز رو که خودت گفتی بیان از کارات میزدی  

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 
بعد نیم ساعت مادرشوهرم گفت من نمازذبخونم بعد بیاییم شام. منم شاخ دراوردم گفتم وای ببخشید مگه قرار بو ...

عزیزم در این مواقع باید غذا از بیرون بگیری و توضیح بدی که نشده تدارک بچینی ، منم گاهی این شرایط واسم پیش اومده

خدایا مرسی که میخوای یه نی نی ناز بزاری تو شکمم🐣 😍🐣
835