2737
2734

تا حالا کسی رو دیدید که دکترا جوابش کرده باشن شفا گرفته باشه

اگه دیدید یا تجربه کردید لطفا تعریف کنید من الان تو این شرایطم و فقط معجزه میخوام

اره

مامانم

شوهر خاله ش

خودم

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خودم 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

دختر عمو مامانم سرطان سینه بدخیم گرفته بود دکترا نامیدش کردن حتی یه سینشو هم ورداشت ن واسش،، چسبید به حضرت ابوالفضل اینقدر سینه زد و گریه میکرد و صدا حضرت ابوالفضل زد تا آخر بهتر شد،ولی خواهرش خوب نشد، فوت شد

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

بااجازه استارتر

دوستای گلم من یه کانال دارم انواع لباس زیر و لباس مجلسی و بافت و پالتو و شومیز و هر چی ک فکرشو کنید دارم زیاد توضیح نمیدم اهل تبلیغ نیستم فقط بیایید خودتون ببینید چقدر محشرن

برای گرفتن ایدی به این شماره پیام بدید 09101698968

2706