2737
2739
عنوان

حرکت بزرگ نی نی سایتی ها برای کمک به زلزله زده ها ، شما هم بیایید ....

| مشاهده متن کامل بحث + 14800 بازدید | 641 پست

سلام عزیزان 

از کمک های همه شما سپاسگزارم!

از ملت ایران متشکریم!

اگر چنین هم وطن های خوبی کنار ما زلزله زده ها نبود باید به چه نحوی با این موضوع کنار می اومدیم.

من چند روز پیش دلی را شکسته ام*من را*به رسمیت بشناسید سنگ ها

سلام به همه. من تازه از کرمانشاه و مناطق زلزله زده برگشتم. خیلی از روستاها رو دیدیم و البته روستاهای زیادی را هم شخصا ندیدم اما با تیمهای مستقر بیشتر تونستیم صحبت کنیم و از این به بعد هم هماهنگ با هم, به کمکها ادامه میدیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته که الان همه اسکان موقت گرفتند, از نظر گرمایش و مواد غذایی مشکلی نیست و کمکهای لباسی و بهداشتی هم به خوبی توزیع شده, اما خیلی مونده تا آرامش به این منطقه برگرده, از دالاهو که رد میشین, دیگه تقریبا همه توی چادر زندگی میکنند, شهرهای بزرگی مثل سرپل حتی, همه جا پر از چادره و اهالی هیچکدوم توی ساختمون زندگی نمیکنند. حتما حتما به کمکهای حرفه ای تر, هدفمندتر و تخصصیتر نیاز دارند از این به بعد که باید کنارشون باشیم

کاربران عزیز  بهنوش جان از دوستان خوب ما هستند که از ابتدای کمپین دارند با ما همکاری می کنند اخیرا بازدیدی از مناطق زلزله زده داشتند که گزارش اون رو براتون در کمپین قرار دادند امیدوارمبتونیم با یاری شما دوستان عزیز وارد فاز بعدی کمک رسانی بشیم. 

همانطور که بهنوش اشاره کرد باید با هماهنگی تیمی که اونطرف مستقر هستند کمکهای بعدی رو شروع کنیم

2728

سلام فقط از همه دوستان گلم عاجزانه تقاضا دارم اگه در حد توان دارید که پتو میفرستید سعی کنید یا تازه باشه یا تمیز و شسته شده بخدا یه عده دستشونم درد نکنه یه پتوهایی برامون فرستادن بوی گندش تمام چادرو گرفته اما بازم ممنون همین که به یاد ما بودید

من یه مستند از شبکه های خودمون دیدم در مورد زلزله کرمانشاه که مردم کلی پتو و غذا داده بودن 

اونا هم میگفتن ما خیلی داریم و نمیدونیم اینا رو چیکار کنیم حتی نشون داده بود که همشونو گذاشته بودن یجا روشون مشما کشیده بودن

بعد بعد یکیشون میگفت من همه چیمو از دست دادم غذا میخام چیکار ما سر پناه میخایم 

یکیشونم میگفت مردم نیاز به مشاوره و روانشناس دارن 

خلاصه که اینطوری نشون میداد خیلی آذوغه و پتو داشتن 

کاش میشد سریع خونه براشون ساخت برن سر خونه زندگیشون و از این آوارگی در بیان

کاربران عزیز و دوستان همیشگی، قصد داریم به خانواده های مناطق زلزله زده کمک کنیم و اقلام مورد نیاز آن ...

سلام خانم تهرانی خدا خودش همشه  به خودت وخانوادت واونای که به فکر ماهستن سلامتی بده الان یه ماه گزشته وچند روز یبار قول کانکس بهمون میدن  اینجا وکسیم روقولش نبوده تا الان بیشتر چادرهای کنارمان کانکس دار شدن فقط ما کانکس نداریم خودمو شوهرم میتونیم بدون چادر هم تحمل کنیم برابچم که دوسالشه سخته به خدا وحشت زده شده از صدای حیوانات چون تو زمین کشاورزی های مردم چادر زدیم اگه میتونین کاری بکنین خیلی ثواب داره اول به خاطر رضای خدا دوم  به خاطر پسرم که یک ماه وحشت زده شده

اوضاع مملکت جوریه که شب های جمعه اموات برای شادی ما فاتحه میخونن😶😶😶😶
2738

دوستان عزیز آخرین کامیون محتوای کالا و هدایا از طرف نی نی سایت ارسال شد. پس از اینکه از رابطین عزیز اطلاعات لازم رو بدست آوردیم، تصمیم میگیریم که  برای اقدامات بعدی به چه شکل باید عمل کنیم. 

از تمام دوستان عزیزی که ما را در این راه همراهی کردند سپاسگزاریم

مشاهده ویدیوهای تهیه شده ، برای مشاهده ویدیوها روی لینک پایین کلیک کنید

مشاهده ویدیو

یست واریزی های دوستان نی نی سایتی:

1- کینک 250 تومن

2-نازلی 50 تومن

3- پریا 120 تومن

4- پرستش 250 تومن

5- ماری 100 تومن

6- شمیم 70 تومن

7- مانیلسا 100 تومن

8- سانی 100 تومن

9- مریم 30 تومن

10-بنیتا 150 تومن

11-خرس 100 تومن

12-فرشته ناشناس 15 تومن

13-پرستش 250 تومن

اگر کسی واریزی داشته و الان در لیست اعلام نشده لطفا و حتما بفرمایید.

چون شماره حسابی که اعلام شده برای افراد مددجوی دیگه و امور خیر دیگه هم واریزی داره

اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
درسته که الان همه اسکان موقت گرفتند, از نظر گرمایش و مواد غذایی مشکلی نیست و کمکهای لباسی و بهداشتی ...

خدا قوت بهنوش جان. 

دوستی به ما می گفت بهتره روانشناس بره اونجا. بیشتر بهش نیاز دارن تا بتونن با روحیه ای قوی تر به زندگی ادامه بدن

سلام و درود به همه عزیزان و بزرگواران

به امید خدا و ان شا الله به قید حیات (البته این مزاح هست :اگر از آلودگی هوا و زلزله و روغن پالم و..... نمردیم 😂😂😂) به دعوت دوستی عزیز و با همکاری ایشون پنج شنبه صبح عازم کرمانشاه  و مناطق زلزله هستیم تا کمک هایی رو که رساندید بدستشون برسونیم 🙏 🙏

چند نفر از دوستان اهدایی داشتند که ان شا الله هماهنگ کنید برای تحویل

اگر هم کمکی مد نظر دارید لطفا بفرمایید تا چهارشنبه تا باز هم هماهنگ کنیم 😍😍

ممنونم از همگی

09192349674

2706