2737
2734
عنوان

حرکت بزرگ نی نی سایتی ها برای کمک به زلزله زده ها ، شما هم بیایید ....

| مشاهده متن کامل بحث + 14800 بازدید | 641 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتند لباس گرم ترجيحا بلوز كاموايي، پوتين، پالتو 

پتو از اين گلبافت ها و يا لحاف 

موكت

قوري ، ماهيتابه، 

و خوراكي گفتند مادرا التماس برنج داشتند انگار آتيش درست ميكنند و با توجه به اينكه روستايي هستند راحت رو آتيش غذاي گرم درست ميكنند بمن گفت كنسرو ها همينطور باد كرده چون نميخورن

الحمدالله منم چون به نيت اقلام نوزاد بودم نزديك ٧ تومن شير خشك و شيشه و دارو، يك و نيم پوشك،٥٠٠ مشبا، ١٠٠ كيلو برنج فرستادم و با كمك دوستان سي تا پتو گلبافت داديم كه بندگان خدا اكثرا نو دادند اما لحاف ها رو از خودشون جدا كرده بودند بازم دستشون درد نكنه من تو اين بار فوكوس رو لباس و غذا نداشتم اما شايد در هفته هاي آينده كه از ني ني سايت بخوان به اونجا بروند يه مقدار خوراكي راهي كنم 

2728
لطفا دقیق بگید در حال حاضر چه محدوده ای هستند. من با بچه هایی که اونجا هستند تماس میگیرم ببینم اوضاع ...

خانم تهرانی شمارو ب خدا قسم میدم..اینا هنوووووز چادر ندارن...ای خدااا..کمکشون کنید توروخدا...09189216248

خدایا شکرت..
2738

به نظر من الان دوستان نقدی کمک کنن تا براشون چادر نایلون تهیه بشه 

ولی باز از نوار بهداشتی غافل نشید!

چون دوستم گفت  بعضی بانوان از شدت اضطراب و ضربه جسمی به خونریزی افتادن.

💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝

لیست واریزی های دوستان نی نی سایتی:

1- کینک 250 تومن

2-نازلی 50 تومن

3- پریا 120 تومن

4- پرستش 250 تومن

5- ماری 100 تومن

6- شمیم 70 تومن

7- مانیلسا 100 تومن

8- سانی 100 تومن

9- مریم 30 تومن

10-بنیتا 150 تومن

11-خرس 100 تومن

12-فرشته ناشناس 15 تومن

13-پرستش 250 تومن

اگر کسی واریزی داشته و الان در لیست اعلام نشده لطفا و حتما بفرمایید.

چون شماره حسابی که اعلام شده برای افراد مددجوی دیگه و امور خیر دیگه هم واریزی داره

اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر

این ارقام و پول ها با نظارت مستقیم خانم تهرانی هزینه خواهد شد. پس کسانی که واریزی داشته و خواهند داشت مطمین باشند که به بهترین شکل مصرف می شه

اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر

دوستان عزیز و همیشه همراه ، مبلغی با کمک  کاربران عزیز جمع شده که لیست آن را  فرزانه عزیز زحمت کشیدن و گذاشتن. طبق گزارش هایی که دوستان ما از مناطق زلزله زده دادند، قرار شد برای اقدامات بعدی و کارهایی که قرار است برای مردمان این مناطق انجام بشه، از این پولی که جمع آوری شده استفاده بشه. از نظر پوشاک و مواد غذایی کمکهای زیادی به قسمتها شده. قصد داریم به بهترین شکل از این مبلغ برای کمک به مردم استفاده کنیم. فعلا منتظر گزارش بعدی دوستان هستیم تا ببینیم گام بعدی چه خواهد بود. 

البته در این راه به همراهی و یاری شما عزیزان نیازمندیم

لیست واریزی های دوستان نی نی سایتی: 1- کینک 250 تومن 2-نازلی 50 تومن 3- پریا 120 تومن 4- پرست ...

سلام عزیزم مال من دویست بود البته مهم نیس ولی چون دوس دارم دویست تومنشم برا زلزله زده ها مصرف بشه نه امور خیریه دیگه ممنون

2706