2733
2734

درود به همه عزیزان و همراهان نی نی سایت

زمین لرزید و قلبها را به درد آورد.

با عرض تسلیت به همه عزیزانی که در این حادثه دلخراش دچار مصیبت شدند به عرض می رساند که

در نظر داریم اقلام ذیل را به دست هموطنان مناطق آسیب خورده برسانیم

پتو - لباس گرم - کنسرو و مواد غذایی - چادر - لوازم بهداشتی - شیرخشک - پوشک بچه  و غیره

از عزیزانی که مایل به کمک رسانی هستند تقاضا داریم در این امر خیر ما را همراهی کنند.

از اینکه ما را واسطه مهربانی خود قرار می دهید سپاسگزاریم

شماره کارت جهت واریز کمک های نقدی:

6037991830536771   فرزانه بهتاش-بانک ملی

اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر

کاربران عزیز و دوستان همیشگی، قصد داریم به خانواده های مناطق زلزله زده کمک کنیم و اقلام مورد نیاز آنها را تامین کنیم . به همین منظور یکی از کاربران خوش نام نی نی سایت (فرزانه مامان مانوش) و یکی از اعضای مجموعه (بهنوش خرم روز ) رو به عنوان نماینده های نی نی سایت ، برای انجام امور و مدیریت کارها انتخاب کردیم.

دوستانی که قصد دارند به هر طریق در این راه ما را یاری کنند و با مجموعه نی نی سایت همراه شوند، در این تاپیک، می توانند با ما همکاریهای لازم رو انجام بدن.

امیدوارم با کمک هم بتوانیم مرهمی باشیم برای دل این عزیزان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان مشهدی نمیدونین چجوری باید کمک کنیم؟

عزیزم کمک غیرنقدی رو تحویل هلال احمر بده 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2731
کاربران عزیز و دوستان همیشگی، قصد داریم به خانواده های مناطق زلزله زده کمک کنیم و اقلام مورد نیاز آن ...

مرسی از تایید تاپیک😍😍😍

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
2738

سلام کمکهای مردمی من و دوستانم از شهسوار ارسال شد امیدوارم شما هم در این تلاش نیک موفق باشید

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
کاربران عزیز و دوستان همیشگی، قصد داریم به خانواده های مناطق زلزله زده کمک کنیم و اقلام مورد نیاز آن ...

عزیزم میتونیم اخبار زلزله و کمک رسانی ها رو در یک تاپیک قرار بدیم؟ مثل حادثه پلاسکو پوشش نسبتا کامل داشته باشیم باید شما بعنوان مدیر این مورد تایید کنید 

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2706