2733
2734
عنوان

تورو خدا کمکم کنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 29 پست
يعنى بچم چيزيش ميشه زبونم لال يا بدذات نشه!!   من خيلى رعايت ميکردم که شباى وفات وشهادت   ...

دیگه خواهشا چیزی نگو که عقلتو زیر سوال ببره😑😶😑

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كارشناس مذهبيت خيلى كارشناس نبوده

تو هيچ حديث و روايت و آيه اى نداريم ماه  صفر سنگينه نبايد باردار شد

عوضش روايت داريم از پيامبر اكرم ( ص) كه از هر اتفاقى تعبير خير داشته باشيد تا همون خير براتون اتفاق بيفته

حالا هم اگه خيلى نگرانيد قربونى كنيد و صدقه بديد و ايت الكرسى و سوره يس بخونيد ان شاء الله فرزند سالم و صالح نسيبتون بشه

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
2731

کارشناس بیخود کرد.تو توصیه های پیامبر به امام علی واسه رابطه و....اشاره ای نشده.فقط گفته شبهای شهادت و تاسوعا و عاشورا و شب عیدفطرو قربان و غدیر نباید نزدیکی کرد.و اول و وسط و اخر ماه

بیخیال بابا حالا ک شده شمام ک نمیدونستی الان مثلامیخوای چکار کنی سقط کنی؟؟؟؟؟

نه خدا نکنه سقط که اصلا اين حرفا چيه! پس چرا شما ميگى حالا که شده؟؟؟ شمام نميدونستى؟؟؟ پس يعنى خوب نيست؟؟

خدايا عشق تو برام کافيه منو ببخش!   

به نظر من که هم روزها مثل هم هستن و این ذهن ماست که به روزها نسبت خوب و بد میدیم در نزد خدا همه روزها یکسان هستن حالا درسته بخاطر حرمت گذشتن کار های رو نباید بعضی روزها بکنیم ولی خدای که بچه رو تو بطن شما گذشته جز خیر برای بندگانش چیزی نمیخواد اگر وقتش بوده که این موقع تو بتن شما باشه پس درسته در کار خدا استخاره نکیرم که صلاحمون رو خدا بیشتر میدونه

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
به نظر من که هم روزها مثل هم هستن و این ذهن ماست که به روزها نسبت خوب و بد میدیم در نزد خدا همه روزه ...

ممنونم براى سلامتى همه نى نى ها صلوات بفرستيم. 

2738
ممنونم براى سلامتى همه نى نى ها صلوات بفرستيم. 

ان شا الله کوچولوی سالم و صالح گیرت بیاد که من از این موهبت محرم هستم

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

چه چیزای کوچیکی جوش بیخود میزنی اصلا فکرشو نکندر عوض به سلامتی در ماههای خوب دنیا میاد  جوش بیخودی نزن فشارت میره بالا خدا خودش میدونه نطفه شیعه رو کی وچه وقت تو رحم مادراشون جا بده

چه چیزای کوچیکی جوش بیخود میزنی اصلا فکرشو نکندر عوض به سلامتی در ماههای خوب دنیا میاد  جوش بیخ ...

راست ميگى؟ خداکنه من که به خودش سپردم انشالله به همه نى نى سالم و صالح بده.

2706