2733
2734
عنوان

دوستان من کاره بدی کردم؟؟؟؟

463 بازدید | 17 پست

مدرسه ای که پسر من میره دوزبانه هست‌.منم یکی از اعضای انجمن هستم .و چون زبان انگلیسی به رشته من مربوط میشه چند روز پیش رفته بودم مدرسه و چون نسبت به نحوه تدریس زبان اعتراض داشتم با سوپروایزر صحبت کروم و البته کلی از معلمشون تعریف کردم و گفتم که مشکل از مدرسه هس و اعتراض اولیا رو بهشون گفتم و سوپروایزر هم گفت که اولیا حتما خوب توجیح نشدن یه جلسه بزاریم که اولیا بهتر توجیح شن.بعد نمیدونم دیگه به معلم چی گفتن که معلم احساس میکنم ناراحت هستن.

من  از معلم پسرم خیلی راضی هستم ولی الان فکر میکنم ایشون فکر میکنن که من زیر اب زدم یا هم‌که بدشون رو گفتم.

فردا جلسه هست نمیدونم چه طور بدخورد کنم یا چی بگم بهشون که فکر نکنن من بد گفتم

فاش میگویم و از گفته خود دلشادم                  بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای منم وقتی اولیا یچیزی میگه خیلی ناراحت میشم!! اعتقاد دارم هر مشکلی هست اول به خودم گفته بشه بعد اگه نیاز باشه باهم به بقیه بگیم..

فردا اگه رفتی از تکنینک های خوب معلم بچتون بگو و در اخر بگو که اگهههه مدرسه فلان کارو انجام بده رو یادگیری دانش اموز تاثیر میزاره و معلم هم بهتر میتونه ارایه بده مطالبو

میشه برا حاجتم دعا کنی از ته دلت ؟ حتی یه صلوات..

2731
واااای منم وقتی اولیا یچیزی میگه خیلی ناراحت میشم!! اعتقاد دارم هر مشکلی هست اول به خودم گفته بشه بع ...

من کلی از معلمشون تعریف کردم گفتم خیلی خوبن .لهجه شون عالیه .من کلا از مشکلات اولیایی که زبان بلد نیستن و حتی خانم معلم رو هم اذیت میکنن گفتن و گفتم که این جلسه اگه تشکیل بشه خیلی به نفع معلم بچه ها هم هست.راحت میشه.

فاش میگویم و از گفته خود دلشادم                  بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم  

بعد دیگه نمیدونم سوپروایزر چی گفته که ایشون ناراحت شدن .امروز حتی نماینده کلاس میگفتن که خانم معلم ناراحته.

بعد دیگه نمیدونم سوپروایزر چی گفته که ایشون ناراحت شدن .امروز حتی نماینده کلاس میگفتن که خانم معلم ن ...

شما به خودش و جلو بقیه همین حرفا رو بزنید ک سوتفاهم برطرف بشه

2738

باز خوبه شما خيلي محترم و متشخص هستيد لااقل واسه ناراحتي معلم خودتون هم ناراحت ميشيد من كه تو اين شهر اومدم از شغل معلمي بيدار شدم هر روز اوليا به يه بهانه اي ميان پيش مدير زيرآب منو ميزنن يكي دو مورد بگم شما قضاوت كنيد مثلا همين چند روز پيش پدر يكي از دانش آموزا اومده بود پيش مدير تا دلتون بخواد زيرآب منو زده بود طوري كه مدير منو صدا زد واسه توضيح، قضيه از اين قرار بود چون ٤ تا از دانش آموزا تو جلسه امتحان تقلب كرده بودن من نمره ٢ رد كردم واسه هر چهارتاشون، حالا اون پدر دانش آموز ميگفت چون معلم مال يه شهر ديگه است با بچه هاي ما لجه، ميگفت چون من عضو  شوراي شهر هستم بايد دخترم يه سر و گردن از بقيه سر تر باشه خلاصه هرچي بلد بود گفت البته مدير بهشون گفت خيلي حرفاتون غير منطقي هست و از من خواست برم سر كلاس خودش دست به سرش كرد

باوشه.یعنی چی بگم؟؟؟

خب همینایی که به سوپروایزر گفتی  .همین تعریفایی که از معلم راضی هستی ..اینا رو بگو جلو معلمه و بقیه ..و.تاکید هم کن که دیروز به سوپروایزر هم اینا رو گفتی ..بعد مشکلت رو بگو..

تازه ما با هم همسايه ايم عوض اينكه بياد به خودم بگه تو عالم همسايگي هواي دخترمو داشته باش رفته زيرآب منو زده ، اونقدر هم خودشو مؤمن نشون ميده يه من ريش و پشم داره خونه اش هم حسينيه كرده بود ماه محرم . اما از انسانيت فقط اسمش رو يدك ميكشه

باز خوبه شما خيلي محترم و متشخص هستيد لااقل واسه ناراحتي معلم خودتون هم ناراحت ميشيد من كه تو اين شه ...

من خودم کارم تدریسه معلم ها رو درک میکنم.حتی پیش مدیر گفتم که هرچه کاسه و کوزه هس سر بیچاره معلم میشکنه و معلم ها گناهی ندارن سیستم غلطه.

باز خوبه شما خيلي محترم و متشخص هستيد لااقل واسه ناراحتي معلم خودتون هم ناراحت ميشيد من كه تو اين شه ...

من یبار که اولیا اومده بود میگفت بخاطر پول فلان بچه رو نمیزنی ک تو کلاس فحش داده و بچم یادمیگیره !!!!!! گفتم من چرا بزنم!!!!!! پول!!!! کاش لااقل ادمای پولدار اینقد توهم نمیزدن !!! 

خيلي دلمو شكوندن 😔 من كه حلالشون نميكنم چون از جون و دلم واسه بچه ها مايه ميذارم جاي تشكر دارن به بدترين نحو معلم رو ميشكونن جلو مدير و معاون . كاش هرگز معلم نميشدم

2706