2737
2739
عنوان

یک نمونه مطلوب از پدر در نی نی سایت

8079 بازدید | 9 پست

😂

و من الله التوفیق

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه

مادرش احتمالا تو تلگرامه😒😒

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهييييييييييي😍😍😍😍😍دست راستشون رو سر خانوماي ني ني سايتي... اونا ك نيني ميخان.... انشالله خدا همينقد بهش بده

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2731
2738
سلااام مال شماست؟چجوری چند قلو باردار شدید؟راه حلی دارین پیشنهاد بدین؟من خییییییلی دوس😍

نه بابا فکرنکنم😅

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃