2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187474 بازدید | 22308 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی حالت چطورِ ؟ فردا میخوای بری واسه سونو؟ مدا جون پرنسا و بقیه ی بچه ها بیاین یه حضوری بزنید ب ...

خوبم آناد جون

تو چطوری؟ 

تو. کی نوبت دکتر داشتی؟

نه عزیزم هفته دیگه چهارشنبه نوبت سونو دارم🙂

2728

ایشالله به سلامتی و دل خوش 

هیچی منم فعلا دکتر رفتم 

تو یه روز دو تا دکتر رفتم زندگی نظرشون زمین تا آسمون فرق میکرد 

حالا میخوام یه دکتر دیگرو هم تست کنم ببینم نظر اون به کدوم یکی از این یکی ها نزدیکترِ

پاک گیج شدم

ای بابا

انشالله این سومی حداقل یه نظر شبیه قبلیا بده

خیلی بده سردرگمی

اینم خیلی بده که دکترا باهم نظراشون یکی نیست

واقعا آدم نمیدونه چی کار باید بکنه و مجبوره بالاخره به حرف یکی اعتماد کنه

ای بابا انشالله این سومی حداقل یه نظر شبیه قبلیا بده خیلی بده سردرگمی اینم خیلی بده که دکترا باهم ...

میدونی بدیش به اینِ بیشتر که هردوشون از دکترای خیلی خوب و بنام تهران هم هستن که تو مطب هر کدومشون 200 نفر آدم وایستاده که همشون هم دکتر رو تایید میکنن!!

2738
میدونی بدیش به اینِ بیشتر که هردوشون از دکترای خیلی خوب و بنام تهران هم هستن که تو مطب هر کدومشون 20 ...

سلام

چى بود نظراشون؟؟

پيش كى رفتى؟

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
سلام چى بود نظراشون؟؟ پيش كى رفتى؟

والله یکی (حنطوش زاده)میگفت نیاز به آزمایش بیشتری نیست و فولیک 5 رو 4 ماه بخور و اقدام کن و اون یکی(جلیل پاکروش) یه عالمه واسم آزمایش جدید نوشت و گفت که اوضاع اصلا خوب نیست

والله یکی (حنطوش زاده)میگفت نیاز به آزمایش بیشتری نیست و فولیک 5 رو 4 ماه بخور و اقدام کن و اون یکی( ...

به نظرم بايد يه دكتر انتخاب ميكردى كه اينجورى درگير دوتا تشخيص نشى

من بازم فك ميكنم مورد دوم دارى ريز بينانه نظر ميده و واقعا مشكلى ندارى

♥️

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
2706