2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
نه دکتر هیچیییییی نگفت که این غده کجاست☹️☹️☹️ حالا هفته دیگه چهارشنبه نوبت سونو دارم دعا کن واسم آ ...

فدای تو مهربووونم 

هیچی نیست و برطرف میشه 

ببین جنین ها تو روند تکاملی که دارن تا به مرحله ی تولد برسن دچار خیلی مسائل به صورت مقطعی میشن که تا زمان تولد رفع میشه 

مثلا یه خانومی بود تو همین نی نی سایت که تو کلیه ی بچش کیست بود که برطرف شد یا یکی دیگه بود که تو سر جنینیش یه کیست بود که همگی تا زمان تولد رفع میشه

بیا بهم خبر بده که دکتر بهت چی گفت 

جالا فردا وقت دکترم هست برم ببینم که دکتر چی میگه

فدای تو مهربووونم  هیچی نیست و برطرف میشه  ببین جنین ها تو روند تکاملی که دارن تا به مرح ...

سلام

مگه جواب ازمايش شما خوب نبود يادمه در مورد عفونت بود

ديگه چرا اينقدر دكترا استرس ميدن

منم هميشه ترشح داشتم اونم از نوع زيادش ولى هر دكترى رفتم گفت طبيعيه

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فرشته جون من بخیه نخوردم ولی واسه خونریزی بهت بگم که تا یه هفته ، 10 روز بعد از زایمان خیلی خونری ...

سلام  آناد جونم خوبی عزیز دلم  ،،،من تا چند روز پیش که یه لخته خون دفع کردم بعد اون تموم شد و دو روز بعد خون ریزی داشتم که الان دو روز تموم شده ،، ،آناد جونم ان شاالله هیچ مشکلی نیست و زود همه چیز حل میشه برات و دوباره اقدام میکنی خدا به دل مهربونت یه نی نی ناز بهت میده مطمئنم  همیشه سختی نمیمونه بلاخره تموم میشه مراقب خودت باش فقط

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
2728
نه دکتر هیچیییییی نگفت که این غده کجاست☹️☹️☹️ حالا هفته دیگه چهارشنبه نوبت سونو دارم دعا کن واسم آ ...

سلام زندگی جون ایشالا هیچی نیس عزیزم مطمئن باش دخترت سالمه ما همیشه دعات میکنیم

یــ★ـــه روز خــ★ـوب میـ★ـــاد

سلام دوستان 

بچه ها دکتر سونو انومالی دکتر تاریخ زایمان 19 ابان زده تقویم.حساب کردم 40 هفته تمام هست ولی یه جا خوندم کسایی که میخوان طبیعی بچه دنیا بیارن از هفته 38 میگن اماده دردا باش اگه این دردا شروع نشه چی؟ باید چی کار کرد 

سلام دوستان  بچه ها دکتر سونو انومالی دکتر تاریخ زایمان 19 ابان زده تقویم.حساب کردم 40 هفته تم ...

سلام درسا جون

خوبی؟ 

عزیزم از الان به این چیزا فکر نکن

ولی وقتی 8ماهت تموم میشه و وارد ماه 9میشی کلا باید آماده زایمان طبیعی باشی (مثلا دخترخاله من هفته اولی که وارد ماه 9 شد یعنی 8ماه و یک هفته که بود زایمان کرد). 

بعدشم اگه دردات شروع نشه تو اون یکی دو هفته آخر مدام چکت میکنن، از جنین نوار قلب میگیرن که ببینن وضعیت جنین چطوره، اگه باید زایمان کنی بستری میشی بهت امپول فشار میزنن که دردت بگیره بعد اگه ببینن دهانه رحمت با اون آمپول داره باز میشه کیسه آبتو پاره میکنن. 

پس نگراننباش، واسش راه چاره هست. 

زردی اصلا ربطی به تغذیه مادر نداره، بیشتر ژنتیکیه

امیدوارم دخترم به من نره، چون من وقتی به دنیا اومدم به حدی زردی شدیدی گرفتم که مجبور شدن کل خونمو تعویض کنن. 

سلام زندگی جونم. ایشالله که چیزی نیس نازگل خانمت هم سالمه سالمه. 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
فدای تو مهربووونم  هیچی نیست و برطرف میشه  ببین جنین ها تو روند تکاملی که دارن تا به مرح ...

سلام آنادجون خوبی عزیزم؟ ایشالله که چیزی نیس و به زودی خوب خوب میشی عزیزم. 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
2706