2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
کلا بخاطر فکرو خیال خوابم نمی‌بره دیروز روزه دوم پری رفتم دکتر یه داروخونه راه انداخت برام  گل ...

ی کم درد دارن امپولا.ولی باید تحمل کنی و ب خدا توکل کنی.عزیزم سعی کم بیخیال طی کنی ک برات اسون بگذره

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
سونوی رشد جنین دقیقا عین آنومالی هزینه شم عین آنومالی شد 400 تومن نازگلم لگداش کمتر شده، بیشتر میچ ...

میگما زندگی جون جنین سکسکه هم میکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزه دلم خیلی خوبه که بی خیالی منم اولاش بی خیال بودم بعد 23 پریودیم دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم و ...

ارامش داشت باش.هر وقت میخای بری تو فکر صلوات بفرست.در کل صلوات و اذکار خداوند رو زیاد بگو

2731
یه وقتایی یهو میلرزه فکر کنم سکسکه اش باشه

چه بانمک😍 زندگی جان من هفته ۲۳ هستم حس میکنم نی نی چند روزه به حالت عرضی مونده آخه وقتی تکون میخوره سمت راست و چپ شکمم همزمان ضربه میخوره چون لگنم پهن هست نگرانم همینجوری راحت باشه و بمونه بنظرت میچرخه تا زایمان؟

یــ★ـــه روز خــ★ـوب میـ★ـــاد
2738
چه بانمک😍 زندگی جان من هفته ۲۳ هستم حس میکنم نی نی چند روزه به حالت عرضی مونده آخه وقتی تکون میخوره ...

اوووووو عزیزم اصلا نگران نباش

بچه تا موقع زایمان 1000 بار دیگه میچرخه

من آخرین بار چهارشنبه 3 هفته پیش سونو بودم بچه سرش تو لگنم بود

ولی امروز دقیقا احساس کردم که عرضیه چون همزمان به دوتا پهلوهام ضربه میزد

نزدیک زایمان مهمه که بچه تو چه حالتی قرار بگیره

اوووووو عزیزم اصلا نگران نباش بچه تا موقع زایمان 1000 بار دیگه میچرخه من آخرین بار چهارشنبه 3 هفته ...

خیلی نگرانم که نتونم طبیعی بیارم چون جفتم خلفیه از سه ماهگی کمر درد و گودی کمر شدید دارم الان دیگه دردش تو پام میزنه راه میرم میلنگم توان بدنیم هم خیلی پایینه نسبت به قدم اضافه وزن هم دارم😔 وای من اصلا نمیخوام سزارین بشم چون هیشکی نیس کمکم خودم باید سرپا باشم

یــ★ـــه روز خــ★ـوب میـ★ـــاد
خیلی نگرانم که نتونم طبیعی بیارم چون جفتم خلفیه از سه ماهگی کمر درد و گودی کمر شدید دارم الان دیگه د ...

ازالان به خاطر این چیزا ذهن خودتو درگیر نکن

و سعی کن مثبت فکر کنی

چون هراتفاقی که برای ما میفته نتیجه انرژیه که ما فرستادیم سمتش

مثبت بفرستی مثبت جذب میکنی، منفی بفرستی منفی جذب میکنی

بعدشم خدا حواسش به همه ماها هست

فقط به خودت تلقین کن که تو از پسش زایمان طبیعی برمیای

سلام عزیز دلم خوبی فدات شم؟  من کاملا حس و حالتو درک. میکنم منم دقیقا بعد سقطم تووهمین برزخی ...

زندگی از این موارد زیاد پیش میاد چون جنین در حین اینکه داره تکامل پیدا میکنه تا به مرحله ی زایمان برسه کلی تغییر میکنه

حتما از بین میره 

نگران نباش

پیشاپیش تولدت هم مبارک باشه

خب دکتر واسه اون غده چی گفت یعنی خارج از بدنش تشکیل شده یا زیر قفسه سینه؟

نگفت که ماهیتش چی میتونه باشه؟

سلام عزیز دلم خوبی فدات شم؟  من کاملا حس و حالتو درک. میکنم منم دقیقا بعد سقطم تووهمین برزخی ...

حتی اگه دکتر بهم حرفای خوب هم بزنه فعلا تا آخر آذرماه اجازه ی اقدام به بارداری ندارم تا مجدد اون موقع کولپو انجام بدم بعد

آناد جون سلام خوبی عزیزدلم ،،،درست میشه همه چیز خدا الان تو سختی انداخته اما بلاخره خوشی ها رو هم نش ...

نه فرشته جون من بخیه نخوردم ولی واسه خونریزی بهت بگم که تا یه هفته ، 10 روز بعد از زایمان خیلی خونریزی داشتم بعد شد لکه بینی که دو روز نبود و یههو سه روز بود و این شرایط دقیقا تا 40 روز بعد از زایمان ادامه داشت و یهو تو 40 امین روز هم یه لخته ی کوچیک اومد و دیگه تموم شده و بعد از 28 روز از تموم شدن 40 امم پریود شدم

زندگی از این موارد زیاد پیش میاد چون جنین در حین اینکه داره تکامل پیدا میکنه تا به مرحله ی زایمان بر ...

نه دکتر هیچیییییی نگفت که این غده کجاست☹️☹️☹️

حالا هفته دیگه چهارشنبه نوبت سونو دارم

دعا کن واسم آناد که دختر کوچولوم غده اش کوچیک شده باشه🙏🙏🙏

حداقل دکتر حرفای خوب بزنه دلت قرص میشه، دوباره انگیزه میگیری میشی آناد قبلی خودمون🤗🤗🤗

اصلا و ابدا بد به دلت راه نده فدات شم

2706