2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
سلام بچه ها خوبین؟  من امروز نوبت سونوگرافی اندازهگیری رشد اندامهای جنین داشتم که خداروشکر هن ...

سلام خدا روشکر 

ای جانم

بسلامتی دنیا بیاد ببینیمش

خوش خبر باشی همیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خدا روشکر  ای جانم بسلامتی دنیا بیاد ببینیمش خوش خبر باشی همیشه

خیلی ممنون عزیزم

انشالله شما و دوستای باردار هم بارداریشون به سلامت به پایان برسه

دوستای منتطر هم خیلی زود خوش خبر بیان

2728
ای جانم سالم بیاد بغلت زندگیی چی تاریخی برات گذاشتن برای زایمان

مرسی درسا جون

هربار میرم فرق میکنه تاریخی که برام سونو میزنه

امروز برام 6 مهر زده بودن

ولی خب از هفته آخر شهریور احتمال زایمان دارم تا 10 روز اول مهر

سلام بچه ها خوبین؟ سلامتین؟ ببخشید من چندوقته سرما خوردم زیاد حالم خوب نبود برا همین نتونستم بیام. صابخونه هم یه جورایی جوابم کرده واقعا فکرم درگیربود نتونستم حالتونو بپرسم. زندگی جون خوبی نازگل خانم خوبه؟منتظرم وسایل چوب خوشگل خانم بیاد عکسشو بزاری ببینیم. ساغرجون غزل جون خوبه؟ آناد جون خوبی عزیزم جواب آزمایشتو گرفتی؟ و بقیه دوستان خوبین؟ 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم

سلام مداجون خوبی عزیزم؟ تسلیت میگم ایشالله غم آخرت باشه. ایشالله که مشکلت به زودی زود باشوهرت حل بشه عزیزم. غصه نخور ایشالله درست میشه توکلت به خداباشه

سلام فرشته جونم. خوبی الان بهتری عزیزم؟  خیلی ناراحت شدم واقعا نمیدونم چی بگم. ایشالله به زودی زود یه نی نی صحیح وسالم قسمتت بشه.

میشه بگید چیکار کنم که بچه پسر بشه مرسی لطفا جواب بدید. 

سلام عزیزم خوش اومدی. دختر یا پسر فرقی نداره فقط از خدا بخواه هرچی که هست صحیح و سالم به دنیا بیاد توی طول بارداری انقد استرسا هست که واقعا اصلا جنسیت مهم نیس فقط سلامت توراهیتو از خدا بخواه. 

سلام وقتتون بخیر،من دو بار تا الان سوال پرسیدم ولی متاسفاته هیچکس جواب نداده 

لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه منو

من ۱۶روز پیش ۴تا تزریق پروژسترون داشتم

۲ماهه قبل هم ۲تا تزریق کردم که ۶ روز بعد از تزریق پریود شدم،ولی الان تقریبا بعد از ۱۷ روز پریود نشدم 

سینه هام درد میکنه زیر دلم درد میکنه همش حس میکنم الان پریود میشم ولی خبری نیست 

میخواستم ببینم کسی‌ میدونه علتش چی‌ میتونه باشه؟

سلام بچه ها خوبین؟ سلامتین؟ ببخشید من چندوقته سرما خوردم زیاد حالم خوب نبود برا همین نتونستم بیام. ص ...

سلام لیلا جون خوبی؟ 

مرسی عزیزم من و نازگلمم خوبیم. دیروز نوبت سونوی رشد جنین داشتم که خداروشکر همه چی خوب بود. نازگلمم 1 کیلوئه😍😍😍😍

سرویس خوابش اومده وسایلاشم چیدم ولی هنوز کامل نیست وسایلاش مثل شیشه شیر و.... و عروسک و کتاب اینا نداره 

سلام وقتتون بخیر،من دو بار تا الان سوال پرسیدم ولی متاسفاته هیچکس جواب نداده  لطفا اگر کسی میت ...

عزیزم‌ اول یه ازمایش بتا بده ببین بارداری یا نه ،بعد اگه باردار نبودی برو دکتر ،احتمالا میفرستت سونو،تنبلی تخمدان نداشتی؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2706