2410
2553
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187470 بازدید | 22308 پست
دوستان میشه علائم بارداری خیلی زود بیاد سراغ آدم یعنی سه روز بعد از نزدیکی تکرر ادرار زیر شکم درد و ...

ميشه علايم زود باشه اما نه ديگه سه روز

چون خود لقاح ممكن چند روزى طول بكشه

من خودم علائمم خيلى زود بود دقيقا تكرر ادرار و درد و ورم پريود داشتم 

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا خیلی مونده تا تاریخ پریود ۱۷ زمانشه و بنظرم این ها نمیتونه علائم بارداری باشه ،بعد از چند روز این حال ها یکم عجیبه حالت تهوع هم دارم 😂و اصلا بنظر طبیعی نیست ،مگه میشه انقدر زود عکس العمل نشون بده بدن به بارداری کم کم باید دوهفته زمان ببره من تو چهارمین روز اینجوریم 

2720
عزیزم الان هم بدون دلیل خاصی شکم روی دارم و برام خیلی عجیب بود 

همه اين علايم ميتونه نشونه تغييرات هورمونى باشه كه در اثر باردارى ايجاد ميشه

ايشالا همونى ميشه كه ميخواى

موعد پريودت كيه؟؟

همه اين علايم ميتونه نشونه تغييرات هورمونى باشه كه در اثر باردارى ايجاد ميشه ايشالا همونى ميشه كه م ...

نمیدونم دیگه شکم روی نمیتونه تلقین یا توهم باشه اونم بدون دلیل ،تاریخ پریودم ۱۷هست حالا خیلی مونده 

2714
انقدر ذهنم درگیره یادم رفت تشکر کنم از اینکه جواب دادید و اینکه ممنون بخاطر آرزوی قشنگی که برام کردی ...

ايشالا كه باردارى عزيزم

منم خيلى زود از تغييرات زياد متوجه شده بودم اما همش ميگفتم شايد دارم تلقين ميكنم

ايشالا اگه بودى بيا خبر خوشحالى بده😊

فدات شم زهرا جونم خوبی و پاکی از خودت ،،،،جواب درست ندادن فقط گفت دیگه به درد نمیخوره جنین ،طبیعی زا ...

فرشته عزیز اول اینکه سرت سلامت امیدوارم خیلی زود درد جسمیت برطرف بشه چون روحی حالا حالا هست دوم اینکه واقعا متاسفم و از صمیم قلبم درکت میکنم چون منم پسرم و هفته۱۴ از دست دادم و سقط شد خیلی درد بدی هست و درمانش فقط زمان هست نمیدون حکمت خدا واسه من یا تو یا بقیه مامانایی که بچه هاشون و از دست میدن جیه اما فقط یه چیز رو بدون که با امید و توکل به خدا میشه این درد و تحمل کرد ۸ ماه از سقط من گذشته هنوز با خودم میگم پسرم اگه بود الا ۳ ماهش بود الان۴ ماهش بود 

مراقب خودت باش و گرمیجات بخور امید به خدا که زود دوباره مامان بشی و بغلش بگیری غمت کم عزیزم🌹🌹

2706