2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
واقعا یادم رفته بود اناد فقط یادمه من برم انشالله همهچی خوب باشه

نگران نباش قرار نیست که همه مشکل من رو پیدا کنن درستِ که بچه ی من اینجوری شد ولی ببین چقدر بچه ی سالم هم به دنیا میاد 

تو اونارو نگاه کن گلم

انشالله که چیزی این برم.خیالم راحت بشه ببینم دیگه این استرسا دست از سرم بر میدارن از بارداری لذت ببر ...

عزیزم

کلاسای امادگی زایمان که من میرم، ماما بهمون اونجا گفت اگه استرس و نگرانی رو نتونیم کنترل کنیم (استرسایی که کنترل کردنشون دست خودمونه مثل همین موضوع اکوی قلب) باعث میشه رو جنین تاثیرات بدی بزاره، و حتی اگه شدید باشه و مداوم این استرسا باعث زایمان زودرس هم میشه. 

پس چه بهتر که خودتو کنترل کنی عزیز دلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها برای تحرک و تقویت اسپرم چی خوبه؟ تعدادش کمه و تحرک پایین اگه چیزی میدونید بهم بگید دعاتون میک ...

من به شوهرم يك ماه فوليك اسيد دادم، يه مقدار تعدادش كم بود اما تحركشو يادم نيست

ولى بعدش با يكبار جلوگيرى نكردن باردار شدم

به نظرم امتحانش ضرر نداره

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
2728

دوستای خوبم سلام.

امیدوارم همگی خوب باشید و سلامت. 

ببخشید من زیاد نمیتونم بیام اما به فکر همتون هستمو منتظره خبرای خوش بارداری و زایمانتون. 

آناد جونم از خدا میخوام بهترینا واست رقم بخوره و از این به بعد فقط خبرای خوش بهمون بدی دوستِ خوب و مهربونم. 

نازی جون همه چیز دستِ خداست. اندازه فولی و... اصلا پیش بینی کننده ی قطعی باردار شدن یا نشدن نیست. امیدوارم بزودی معجزه ی خدا رو ببینی 

زندگی جون خوشحالم که همه چیز واست خوب پیش میره. مراقب خودتو نازگلت باش.

مدا جون بیا از خودت خبر بده دختره خوب. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
دوستای خوبم سلام. امیدوارم همگی خوب باشید و سلامت.  ببخشید من زیاد نمیتونم بیام اما به فکر هم ...

سلام عزیزم ممنون دوستم بله قطعا که واسه خدا کاری نداره ار فولی ریز هم بچه بوجود بیاره توکل و امیدم به خودش هست

گل دخترات و ببوس و از وجودشون لذت ببر

دوستای خوبم سلام. امیدوارم همگی خوب باشید و سلامت.  ببخشید من زیاد نمیتونم بیام اما به فکر هم ...

ساغرِ قشنگم قطعا شروع این تاپیک خیلی چیزای خوبی واسه من داشت که یکیش پیدا کردن دوستِ خوبی مثل تو بود ایشالله که روزای خیلی خوبی در کنارِ دخترای گل و همسر نازنینت داشته باشی 

قدم نورسیدت مبارک ساغر عزیز خدا برات حفظش کنه مامان صبورو مهربون

گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
سلام بچه ها رفتم اکو قلب. پویان سالم سالم خدارو شکر  اگه تهران هستین بریم کلنیک صدر با دفترچه ...

سلام عزیزم خب خدارو شکر خوش خبر بودی 

ایشالله که روزهای با قیموندرو هم به خوبی و خوشی بگذرونی 

2706