2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
خب پس خوب موقعیه برای ان تی نوبت گرفتی؟ ابن 20 هفته اول سخت میگذره تا آنومالی انگار اصلا نمیگذره ...

ن هنوز نوبت نگرفتم اونجایی ک میرم سونو ده روز قبلش باید نوبت گرفت،اره کاش تااونموقع همه چی خوب پیش بره که دیگه نگرانیمون فقط باشه برا سیسمونی خریدن اون فسقلی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما من با لتروزول و کلومفین نهایت فولیم ۱۵ یا ۱۴ بوده الان شبی دوتا لتروزول از ۳ پریودی خورد ...

برو سونو روز ۱۲ ‌سیکلت 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2728

بچه ها امشب شب بزرگیه🌙...........بیایین همه بچه های تاپیک از ته دلمون برا سلامتی نینیا و سبز شدن دامن هممممممه منتظرا از ته قلبمون دعا کنیم...

هرکی هرجور بلده یکی با صلوات یکی با خواستن از ته دل یکی با دو رکعت نماز یکی با صدقه یکی با خوندن یه سوره از قرآن....یکی حتی با یه پالس مثبت به کائنات.... یک لحظه فکر و حس خوب،همین کافیه.

لطفا هرکی انجام داد لایک کنه

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
بچه ها امشب شب بزرگیه🌙...........بیایین همه بچه های تاپیک از ته دلمون برا سلامتی نینیا و سبز شدن دا ...

نمیدونم اومدن نی نی به زندگی هامون اتفاق خوبیه یا نه،یوقتایی صلاح خودمون رو نمیدونیم، فقط از خدا یه دل خوش براتون میخوام 

خواهش 
نمیدونم اومدن نی نی به زندگی هامون اتفاق خوبیه یا نه،یوقتایی صلاح خودمون رو نمیدونیم، فقط از خدا یه ...

الهى آمين🙏🏻

درمنار دل خوش اول سلامتى

لطفا براى پدرشوهرم دعا كنيد بيمارستان بستريه

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
از روز چند پریود دوفاستون خوردی مگه؟ خاصیت قرصش اینه اگه حامله نباشی یعنی پریود میشی؟

از روز سیزده..باید از چهار ده میخوردم..اشتباه زودتر خوردم یه روزم..ولی اشکالی نداره..مهم روز تخمکگداریه..اره دیگه خاصیتش اینه که پریودی رو منظم میکنه و اگر حامله شدی به حاملگی کمک میکنه

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
صد در صد مامان شدی مطمعن باش 😍😍😍😍مبارکت باشه چند روز تاخیر داری؟

ممنون بابت دل گرمیتون..اما دیشب ..یکمی ترشح خونی دیدم..که یعنی دیگه پریودیم شروعه و دل خوش نباشم...😔خدا بداد اونایی برسه که چندسال منتظرن..........خیلی سخته..خدا کمکشون کنه..

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
عزیزم مطمئنم که چیز مهمی نیس. دکترا واسه اطمینان هر کاری انجام میدن. واسه خودتم خوبه خیالت راحت میشه

ایشالله که همینطورِ

دیروز زنگ زدم به موبایل منشیِ 

بهش میگم نمونه ی من رو کی میخواین تحویل آزمایشگاه بدین 

میگه سه شنبه!!!

میگم دیر نیست ؟!

میگه آخه پیک آزمایشگاه اون موقع میاد

منم گفتم میام امروز خودم میگیرم میبرمم

حالا امروز میخوام برم عصری دندونپزشکی وقت دارم قرار شدم شوهرم زحمتش رو بکشه بره بگیره ببره آزمایشگاه

قربونت برم ایشالله چیزی نیس عزیزدلم.نگران و ناراحت نباش فدات شم من مطمئنم چیزی نیس دکترهم برای اطمین ...

مرسی عزیزم ایشالله 

آخه من این اواخر فقط بدشانسی آوردم 

به هرکسی میگم بچم رو چرا از دست دادم انگشت به دهن میمونه که اصلا این مشکل چی هست!!!

حتی دکتر قلب هم میگفت انقدر این مورد نادرِ که من فقط شنیدم تا حالا ندیدم از نزدیک 

این دکتر قلبی که میگم نزدیک به 65 تا 70سالش بود و فقط 40 سال تجربه داره!!

2706