2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187474 بازدید | 22308 پست
استرس نداشته باش بابا خوش بگذرون اگر همسرت استرس داره تو اصلا توجه نكن تفريحي بهش نگاه كن🙂

چشم عزیزم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من تابستون بعدی میخوام اقدام کنم یعنی تابستون 98 انشالله تا اونموقع برنامه ریزی دارم وزنمو پایی ...

میشه تابستون 99 اگر منظورت سال بعد هست

هیچی سه ماه مونده به اقدامتون برو دکتر و چکاب کن و فولیک اسید رو هرشب شروع کن به خوردن

همین 

و استرس نداشته باش

سلام بچه ها.من ۱ سال دارم اقدام میکنم ولی هنوز باردار نشدم‌.تو این ۱ سال ۳ بار کیست گرفتم که خداروشکر کیست ها ساده بودند و با مصرف قرص رفع شدند ‌‌.این ماه دکتر بهم قرص اسید فولیک و ویتامین دی و متفورمین و ا س ا و کپسول avo boost داده که دارم مصرف میکنم از روز ۳ تا ۷ پریودی هم کلومفین خوردم روز ۵ و ۷ پری آمپول پی دی هوموگ و روز ۱۴ پریودی آمپول hcg زدم.امروز روز ۲۳ پریودیم هس.خیلی دوس دارم مامان بشم.کسی بوده با این دارو ها باردار شده باشه؟؟

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞
سلام دوستان امروز موعدمه دعا کنین نشم پری البته هیچ علایمی از پری ندارم تاالان

استرس نداشته باش‌.ایشاللا مامان شدی.😍

2738
سلام بچه ها.من ۱ سال دارم اقدام میکنم ولی هنوز باردار نشدم‌.تو این ۱ سال ۳ بار کیست گرفتم که خداروشک ...

ایشالا که میشین داروی avo boost خیلی خوبه وکیفیت تخمک رو بالا می بره 

همسرتون هم چک شدن؟

ایشالا که میشین داروی avo boost خیلی خوبه وکیفیت تخمک رو بالا می بره  همسرتون هم چک شدن؟

دکتر گفت اگه این ماه باردار نشدم همسرم ازمایش بده

2706