2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست

سلام به همگی

خوبین؟ 

من امروز خیلی هیجان دارم چون باید برم اولین کلاس آمادگی برای زایمان

فکر کنم حس و حال خوبی داشته باشه🙊🙊😍😍

ساعت 9 کلاسم شروع میشه تا ساعت 11

بعدش باید بیام خونه یه چیزی بخورم، استراحت کنم، بعدش برم حموم و آماده شم برای اکوی قلب جنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی خوبین؟  من امروز خیلی هیجان دارم چون باید برم اولین کلاس آمادگی برای زایمان فکر ...

آخی عزیزززم 

زندگی بعدش بیا تعریف کن که کلاس چطوری بود

بری به سلامت بیای عزیزم

2728
آزمايش هاي ايمني با عفوني متفاوت هستش.آزمايش هاي ايمني معمولا براي كساني تجويز ميشه كه سقط مكرر داشت ...

عزیزم این مواردی که گفتین علایم نداره؟ سوزاک و کلامدیا یا زونا و هرپس؟ من یا همسرم اگر مبتلا باشیم نباید علامتی داشته باشیم؟؟؟

خواهش 
عزیزم این مواردی که گفتین علایم نداره؟ سوزاک و کلامدیا یا زونا و هرپس؟ من یا همسرم اگر مبتلا باشیم ن ...

فكر ميكنم باكتري كلاميديا شايد در برخي موارد علائمي نشون نده ولي سوزاك وزونا كه كاملا مشخص هست.

ببينيد سوزاك و كلاميديا بيماري مقاربتي هست ولي زونا يك بيماري پوستي هستش وبسيار درد ناك همراه با زخم روي پوست كه اگر در دوران بارداري و بخصوص در سه ماه اول مبتلا شه كسي جنين ناقص ميشه و بهتره قبل بارداري چك بشه كه اگر در بدن آنتي بادي اين بيماري وجود نداره واكسن تزريق بشه

چهار بيماري هستش كه از ويروس مشابه ناشي ميشه كه شامل تبخال،تبخال تناسلي زونا و آبله مرغان هست البته ٤ تيپ مختلف از يك ويروس هستش

تبخال تناسلي هم از انواع بيماريهاي مقاربتي محسوب ميشه هم با تست پاپ اسمير كه البته hpv توش چك بشه ويروس هاي عامل بيماري در دهانه رحم و واژن بررسي ميشه و هم از طريق آزمايش خون چك ميشه كه آيا كسي مبتلا هست يا خير 

تبخال تناسلي هم چيزهايي شبيه به تبخال هست كه در واژن ايجاد ميشه

عزیزم این مواردی که گفتین علایم نداره؟ سوزاک و کلامدیا یا زونا و هرپس؟ من یا همسرم اگر مبتلا باشیم ن ...

عزیزم واسه من زونا و هرپس مثبت بود بدونِ هیچگونه علائمی. !!! فقط توی آز خون مشخص شد

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
عزیزم واسه من زونا و هرپس مثبت بود بدونِ هیچگونه علائمی. !!! فقط توی آز خون مشخص شد

هرپس فكر مي كنم مربوط به تبخال تناسلي هستش واون شايد علائمش نشون نده ولي زونا خيلي عجيبه

سلام عزيزم يعني ويروس وارد بدنتون شده بوده ولي علائمي بروز نكرده بود؟

سلام گلم. آره دیگه. ویروس داخل بدنم فعال بوده که igmمثبت بودم اما هیچ علائمی نداشتم

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
سلام گلم. آره دیگه. ویروس داخل بدنم فعال بوده که igmمثبت بودم اما هیچ علائمی نداشتم

بله الان تو يه مقاله مطالعه كردم كه هرپس مي تونه در بدن باشه و علائمي نداشته باشه و به شريك جنسي منتقل بشه

پس بنظرم همه بايد قبل بارداري براي هرپس زونا و آبله مرغان هم چك بشن

بله عزیزم دیروز بردم به دکترم نشون دادم متأسفانه مشکل داشت باید بره پیش دکتر اورولوژی

ایشا... با دارو حل بشه عزیزم نگران نباش

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
وای نازگل نیومده کلی کار تراشیده برامون فعلا فقط کمد دیواری اتاقشو طبقه زدیم که خرت و پرتامونو بتون ...

ای جان بسلامتی خدا نگه داره برات😙😙😙😙

غزلم دیگه جا نداره انقدر فشار میده و کش و قوس میاد که کاملا شکمم از فرم خارج میشه و تغیر شکل میده. ! ...

الهی عزیزم ایشا... زود بگذره نی نی بیاد تو بغلت😍😍😍😍

2706