2703
2553
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187470 بازدید | 22308 پست
توکل به خدا هر جور خودش صلاح میدونه

عزيزم تو آزمايشهاي شوهرت تعداد اسپرم كافيه و حجم مني اوكي هستش.بنظر مياد زمان مايع شدن مني ٩٠ دقيقه نوشته شده كه زياده و بايد حدود ٣٠ دقيقه باشه

حركت اسپرم مشكل خاصي نداره 

فقط تعداد كمي اسپرم شكل درستي دارند و بيشتر از نظر شكل دچار مشكل هستن

بطور كلي مشكل جدي وجود نداره و قابل درمان هست با 

يكسري دارو از جمله ويتامين e،امگا ۳،زینک،اندروفرتای 

حدود ۳ ماه زمان میبره که بهتر بشن

و سعی کنید غذاهای سالم بخورید فست فود ،غذاهاي سرخ كردني و محصولاتي كه تاريخ مصرف داره استفاده نكنيد سيگار و مشروب و قليون نبايد مصرف بشه وتا جايي كه ممكنه سبزيجات و ميوه تازه استفاده كنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب این خیلی خوبه  ولی مطمئنی شوهرتم مثل خودت فکر میکنه؟

نه بخاطر همینِ که دارم باهاش حرف میزنم و بهش فرصت میدم 

خیلی دوست دارم این کاررو بکنم چون میدونم جدا از حسِ خودم واقعا آینده ی اون بچه هم عوض میشه!

2720
ایشالله که خیر و خوشی باشه فقط

حتما هستش عزيزم

ولي با توجه به حرف دكتر راجب ژنهاي نهفته كه گفته بهتون به نظرم شما مشكل خاصي نداريد و بعيد مشكلات ژنتيكي در شما وجود داشته باشه 

يكم ذهنت رو رها كن سعي كن آروم باشي و اينو بدون بخش زيادي از زندگي در دخل و تصرف ما نيست و هزاران آزمايش هم انجام بدي احتمال اتفاق رو نمي توني به صفر برسوني و در خيلي از موارد جهش ژنتيكي اتفاق افتاده بدون هيچ پيش زمينه قبلي

تو اينستا پيج متين رو ديدي؟ يه پسر ناز كه دچار جهش ژنتيكي هستش و كلي آزمايش تو آلمان و هلند روش انجام شد حالا مامان باباش يه ني ني سالم دارن

كاري نميشه كرد عزيزم

در مورد فرزند خواندگي كه من خودم به شدت باهاش موافق هستم هم اگر بخواي با اين طرز فكر جلو بري ممكنه كودكي به شما بدن كه در ابتدا سالم باشه ولي بعد تو سنين بالاتر مشخص بشه يه بيماري ژنتيكي داره مثلا هافمن اونوقت مي خواي چيكار كني؟!

پس نميشه همه چيز رو تحت كنترل خودت بگيري و بسياري از چيزها اجتناب ناپذير و اصطلاحا تقدير هستش

حتما هستش عزيزم ولي با توجه به حرف دكتر راجب ژنهاي نهفته كه گفته بهتون به نظرم شما مشكل خاصي نداريد ...

آره میدونم دقیقا حق با تواِ عزیزم

نه بخاطر اینکه بخوام حتما تضمین کنم که بچه ی سالم داشته باشیم رو این حساب برم بچه به سرپرستی بگیرم

من حتی تو دوران قبل از ازدواجمم به این مساله فکر کرده بودم که چرا وقتی اینهمه بچه ی بی سرپرست هست من بچه دار شم خودم

ولی الان خب فکر میکنم من اینهمه آسیب دیدم از این مساله و اینهمه بالا وپایین که قرار توش قدم بزارم چه فرقی میکنه که عشقت رو پای کدوم نهال بریزی

آره میدونم دقیقا حق با تواِ عزیزم نه بخاطر اینکه بخوام حتما تضمین کنم که بچه ی سالم داشته باشیم رو ...

من هم همیشه به اداپت کردن یه بچه فکر می کنم حتی اگر خدا بهم فرزندی بده دوست دارم که زندگی و سرنوشت یه بچه رو بتونم تغییر بدم.ولي فكر ميكنم نياز داره جدي بهش فكر كنم و حتما از روانشناس كمك بگيرم خيلي چيزا هست كه من تو اين زمينه نمي دونم هم قانوني هم تربيتي و عاطفي 

اميدوارم براي هممون بهترين انتخاب رقم بخوره

2714
من هم همیشه به اداپت کردن یه بچه فکر می کنم حتی اگر خدا بهم فرزندی بده دوست دارم که زندگی و سرن ...

آره صد در صد و اینکه میدونستی بهزیستی معمولا بچه هایی رو به خانواده ها میده که شبیهِ پدر و مادر باشن تا حدودی

سلام بچه ها امروز رفتم آزمایش غربالگری دوم.دادم دکتر آزمایشگاه گفت خانم.نگران نباش بچه تو سالمه دکتر ...

عزیزم تو الکی استرس میکشی

جوجه کوچولوت حالش خوب خوبه

اینجوری تا آخر بارداری هم خودت دور از جون دق میکنی هم اون طفل معصوم اذیت میشه

2706