2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
ساغر حالا به نظرت اگه آمینو میدادم از این تست array بهتر بود؟ اون اطلاعات بهتری میده نه؟

نه فرقی نداشت. آخه منم قرار بود قبل از سقط آمینو بشم . ولی وقتی دومین متخصص سونوگرافیست هم تایید کرد ک راهی بجز. سقط نیست دکتر گفت پس دیگه آمینو نکن جنین رو بده واسه همون array

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
ببین آناد جون من کاملا میفهمم چی میگی ولی به اینا نگو خرج اضافی تو داری برای پیدا کردن مشکل و راه ...

بخدا همش این روزا دارم به شوهرم اصرار میکنم که تو سامانه ی فرزند خوندگی درخواست بدیم 

هم اون بچه زندگیش عوض میشه هم ما نیازی نیست که اینهمه استرس و قمار کنیم

میتونیم همون عشقی رو که میخوایم تو وجودِ یه بچه ی معصوم پیدا کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیز دلم میخواد حسابی دل مامانشو ببره تا وقتی به دنیا میاد نتونی چشم ازش برداری😍😍😍

آره حسابی داره دلبری میکنه. انشالله قسمت خودت و بقیه ی منتظرا باشه. این روز شماری های لحظه اخری  

بخدا همش این روزا دارم به شوهرم اصرار میکنم که تو سامانه ی فرزند خوندگی درخواست بدیم  هم اون ب ...

ببین عزیزم برای این کار باااااید مطمئن بشین که دیگه هیچ وقت نمیخواید خودتون بچه دار بشید

یا اینکه اگه بچه دار هم شدید مطمئن باشید که به اون بچه ای که قراره بیاد توزندگیتون عشقتون کم. نمیشه

این مورد خیلیییییی حساسه

باید مطمئن باشی که میتونی همون عشقی که به بچه خودت بدی رو به اونم بدی و باعث نشه که اون بچه بیشتر ضربه بخوره

خب پس دیگه هیچی آخه این واسم این روزا یکم دغدقه ی فکری بود

دیگه ب چیزی که گذشت فکر نکن گلم. رو به جلو فکر کن و اینم در نظر داشته باش دوستِ عزیزم که علم درسته پیشرفت کرده ولی هنوز نمیتونه هر چیزی رو به طور قطع پیش بینی کنه. ما باید از علم و توانایی هاش استفاده کنیم اما به طور کامل روش حساب نمیشه کرد . باید در کنارش توکل و ایمان هم قوی کنیم. شما پیگیری هاتو دهری ب بهترین شکل و در حد توان انجام میدی. انشالله وقتی دیگه راهی نبود ک نرفته باشی دیگه اکتفا کن و دل دل نکن. خدا هوای هممون رو داره. 

دوستان کل ازمایش های ایمنی که من و شوهرم باید بدیم رو اسم میبرین؟  ایمنی همون عفونیه؟ یا فرق م ...

آزمايش هاي ايمني با عفوني متفاوت هستش.آزمايش هاي ايمني معمولا براي كساني تجويز ميشه كه سقط مكرر داشتن.بدن نسبت به هر عضو خارجي عكس العمل نشون ميده و مي خواد اون رو دفع كنه ولي وقتي خانمي باردار ميشه هورموني ترشح ميشه كه مانع از دفع جنين مي شه ولي در برخي خانمها كه دچار مشكلات ايمني هستن اين اتفاق نمي افته و سقط ميشه جنين.كه با چند آزمايش قابل تشخيص و درمان هستش

ولي آزمايش هاي عفونت مربوط به بيماري هاي مختلف عفوني و مقاربتي ميشه كه منجر به نازايي و يا در برخي موارد عقب ماندگي جنين ميشه

از جمله سوزاك كلاميديا و...

يكسري آزمايش هم هست كه انجام ميديد تا مشخص بشه شما نسبت به يكسري بيماريها مثل سرخجه ،آبله مرغان زونا و غيره آنتي بادي داريد يا خير كه اگر نداشته باشيد و در طول حاملگي مبتلا بشيد منجر به نقص در جنين ميشه و راه حلش هم تزريق واكسن هاي مورد نيازه

ببین عزیزم برای این کار باااااید مطمئن بشین که دیگه هیچ وقت نمیخواید خودتون بچه دار بشید یا اینکه ا ...

زندگی من از خودم کاملا مطمئنم 

واسه من همه ی بچه ها یه جورن یه لوح معصوم و پاکن 

این روزگارِ که بهشون شکل میده

من میدونم که واسم اصلا فرقی نداره

2706