2737
2739
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187474 بازدید | 22308 پست
ببین مشکل مردها خیلی راحتتر با چند تا دارویی که تقویتی و ایناست حل میشه کم شدن استرس و خنک نگه داشت ...

حالا میره پیش دکتر تا ببینیم نظرش چیه میگم اگه خودمم باهاش برم اشکالی نداره زشت نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خب ولی میدونی چیزی که خیلی کلافم کرده اینِ که هردکتری یه چیزی میگه!

یگه توی جمع بندی مشترکات رو جمع کن. بعضی از آزها واقعا لزومی نداره و حتی وقتی انجام بدی و چیزی مشخص نشه باز آز دیگه پیشنهاد میدم ک کامل تره یا میگن مشخص نشده!

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
حالا میره پیش دکتر تا ببینیم نظرش چیه میگم اگه خودمم باهاش برم اشکالی نداره زشت نیست؟

نه بابا چه زشتی 

اصلا 

اتفاقا حتما برو

شاید به تو هم توصیه هایی داشته باشه دکتر از نظر تغذیه واین حرفا

2728

سلام بچه ها.من همین الان برای چند لحظه درد و تیرکشیدن دهانه رحم داشتم کسی میدونه این نشونه چی هستش

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
یگه توی جمع بندی مشترکات رو جمع کن. بعثی از آزها واقعا لزومی نداره و حتی وقتی انجام بدی و چیزی مشخص ...

همین دیگه ساغر

سر آزمایش Array هم همین شد نظر دکتر آقایی این بود که انجام ندیم ما انجام دادیم و چیزی مشخص نشد

ولی الان هم که یه آزمایش دیگه توصیه میشه

بخاطر همین که میخوام اول ویزیت حنطوش رو برم ببینم که چی میگه

کاش اون موقع که باردار بودم و رفتم مطب حنطوش بهم گفت الان بخواب آمینوت کنم واسه بچه های بعدی انجام داده بودم

شاید اون اطلاعات بیشتری میداد بهمون که مفیدتر بود

وای عزیزم انگار غم عالم اومد تو دلم از دیروز فک میکردم چیز خاصی نیست حالا من چیکار کنم خدایا کمکم کن ...

عزیزم

من شوهرم فقط 4 درصد اسپرم. نرمال داشت که باردار شدم

اینا همش حرفه

خدا بخواد به اینا نگاه نمیکنه

من به دخترم میگم معجزه کوچولو

2738
زندگی جون.منم کزاز رو زدم تا چند روز اذیت بودم.  انشالله که دخملیتو دوباره میبینی و کلی عشق می ...

خیلی ناجوره درد دستم، شوهرم دیشب گفت خونه رو دست نزن خودم میام مرتب میکنم ولی مگه من دلم طاقت میاره؟ 

پاشدم آشپزخونه رو ردیف کردم، ظرفا رو شستم. 

مونده لباسا رو جمع کنم

ای جون دلم غزل خانوم😍😍😍😍

انشالله زود زود میاد و صورت ماهشو میبینی

چقدر خوبه که انتظارت به پایان رسید

همین دیگه ساغر سر آزمایش Array هم همین شد نظر دکتر آقایی این بود که انجام ندیم ما انجام دادیم و چیز ...

انشالله که حنطوش زاده چیزی بگه که سرنخ خوبی واسه مراحل بعدی بهت بده

خیلی ناجوره درد دستم، شوهرم دیشب گفت خونه رو دست نزن خودم میام مرتب میکنم ولی مگه من دلم طاقت میاره؟ ...

آره بابا نا مرتبی خونه رو نمیشه تحمل کرد!

والا. هنوز تموم نشده. تازه این آخرا انتظار طولانی ترم میشه. 

میدوونم زندگی ولی واقعا هزینه ها داره بهمون فشار میاره  میدونی چقدر هزینه شده سختِ خب تو این ...

ببین آناد جون من کاملا میفهمم چی میگی

ولی به اینا نگو خرج اضافی

تو داری برای پیدا کردن مشکل و راه حلش هزینه میکنی پس ارزششو داره

یا باید کلا بزاری کنار این پروسه رو اگه فکر میکنی خرج اضافیه

یا اینکه باید با جون و دل این مسیرو تا آخرش ادامه بدی تا انشالله با خیالی آسوده دوباره اقدام کنی

اینجوری روحت آسیب میبینه

2706