2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی تخصصی هستش ولی انگاری اینکه چقدر طول بکشه که اون مایع به حالت رقیق دربیاد یا اینکه حالت ...

وای عزیزم انگار غم عالم اومد تو دلم از دیروز فک میکردم چیز خاصی نیست حالا من چیکار کنم خدایا کمکم کن 

2728
آره میدونم. واسه محکم. کاریه و نارگل خوشگلم حالش خوب خوبه ولی خب بالاخره این آزمایشا یکم استرس داره ...

زندگی جون.منم کزاز رو زدم تا چند روز اذیت بودم. 

انشالله که دخملیتو دوباره میبینی و کلی عشق میکنی. 

نگرانِ تکونای زیادشم نباش کاملا طبیعیه

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
عزیزم فکرت به هم. نریزه اینا واسه پیدا کردن دلیل این مشکله  تا با خیال راحت و دونستن راه درما ...

میدوونم زندگی ولی واقعا هزینه ها داره بهمون فشار میاره 

میدونی چقدر هزینه شده

سختِ خب تو این اوضاع 

پولی درنمیاد که بخواد اینجوری پول بره

آدم تو خرجای یومیه به مشکل میخوره با این گرونی بعد این اوضاع داغون کار و بار و اینهمه هزینه های اضافی!!!!

سلام. خوبی؟ من فکر کردم زایمان کردی که نیستی

سلام عزیزم خوبم. زایمان !!!  

نه بابا حالا کو تا زایمان. 

این آخرا واقعا سخته . اذیت میشم. سنگین شدم، شب تا صب تمام بدنم خشک و درد میکنه. نمیتونم کِش بیا گرفتگی عضله پیدا میکنم. 

خلاصه غزلم داره اخرین زوراشو میزنه  

وای عزیزم انگار غم عالم اومد تو دلم از دیروز فک میکردم چیز خاصی نیست حالا من چیکار کنم خدایا کمکم کن ...

ببین مشکل مردها خیلی راحتتر با چند تا دارویی که تقویتی و ایناست حل میشه

کم شدن استرس و خنک نگه داشتن اون ناحیه هم به بهبود شرایط اسپرما کمک میکنه

ولی باز میگم رو حرف من پیش نرو شاید نظر دکتر اصلا چیز دیگه ای باشه

من که اطلاعاتی ندارم 

سلام عزیزم خوبم. زایمان !!!     نه بابا حالا کو تا زایمان.  این آخرا واقعا سخته . ا ...

غزلم دیگه جا نداره انقدر فشار میده و کش و قوس میاد که کاملا شکمم از فرم خارج میشه و تغیر شکل میده. ! هم لذت داره هم گاهی درد. 

میدونِ واسش روز شماری میکنیم لوندی میکنه  

2706