2737
2739
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187474 بازدید | 22308 پست
وای آناد اصلا یه وضعی  فکر. کنم دیروز یه دقیقه هم. نخوابید واقعا نگران شدما حالا انشالله که ...

نگران نباش زندگی همه ی این کارا واسه محکم کاریِ 

همش این رو به خودت بگو

وگرنه که نی نی ِ تو سالمِ سالمِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کالبد شکافی چه نتیجه ای داره؟ یکم بیشتر توضیح میدی؟

نمیدونم دقیق ولی اونجوری که یکم در موردش تحقیق کردم اینِ که اندامهای داخلیِ بچه رو هم بررسی میکنن و از لحاظ چک کردن سندرومهای احتمالی هم بررسی میکنن

2728
کالبد شکافی چه نتیجه ای داره؟ یکم بیشتر توضیح میدی؟

حالا نمیدونم این در مورد شما هم بدرد میخوره یانه

چون دکتر کریمی نژاد بما گفت که کاش میدادید واسه کالبد شکافی 

چون شما قلبش رو فقط چک کرده بودین و میدونستین که مشکل قلبی داره شاید کبد و کلیه هاش هم (به فرض) مشکل داشته که همه ی اینا در کنار هم نشون دهنده ی یه نوع سندروم باشه

آناد حتما اون يكي مركز رو هم برو قبل اينكه پيش حنطوش زاده بري اونجا هم يه خانم دكتر با تجربه هستش.اي ...

الان اتفاقا دکتر کریمی بهم زنگ زد

گفت آزمایش ژنهای قلبی حدودِ 5 تومانِ و اینکه انجام بدین بهترِ

نمیدونی چقدر فکرم بهم ریخته باز

2738
نگران نباش زندگی همه ی این کارا واسه محکم کاریِ  همش این رو به خودت بگو وگرنه که نی نی ِ تو س ...

آره میدونم. واسه محکم. کاریه و نارگل خوشگلم حالش خوب خوبه ولی خب بالاخره این آزمایشا یکم استرس داره

فردا هم به خیر و خوشی بگذره دیگه تا آخر بارداریم فقط با دخترکم عشق میکنم

وای آناد گفتم که کزاز زدم، دست چپم عملا وحشتناک شده اصلا نمیتونم از درد تکونش بدم، فکر کن دیشب فقط میتونستم له پهلوی راستم بخوابم که خب خسته میشدم بعد هی دستشوییم میگرفت

خلاصه دیشب کلافه شدم وقتایی هم که از خستگی خوابم عمیق میشد بیدار میشدم میدیدم یا به کمر خوابیدم یا خیلی مایل شدم به شکمم☹️☹️☹️

خلاصه امروز صبح که نازگل لگد زد خیالم راحت شد که حالش خوبه

الان اتفاقا دکتر کریمی بهم زنگ زد گفت آزمایش ژنهای قلبی حدودِ 5 تومانِ و اینکه انجام بدین بهترِ نم ...

عزیزم فکرت به هم. نریزه

اینا واسه پیدا کردن دلیل این مشکله 

تا با خیال راحت و دونستن راه درمان دوباره تو مسیر اقدام پا بزاری

پس بیخودی خودتو نگران نکن

عزیزم خیلی تخصصی هستش

ولی انگاری اینکه چقدر طول بکشه که اون مایع به حالت رقیق دربیاد یا اینکه حالت کشسان داشته باشه خیلی مهمِ که تو اون قسمت همسرتون مشکل داره

از طرفی شکل اسپرمها هم نرمال نیست 

واسه بارداری و تشکیل یه نطفه ی سالم شکل اسپرم باید به طور مشخصی باشه

که واسه همسرتون 90 درصد به بالا نرمال نیست 

یا سرشون بزرگِ

یا به صورت آمورف هستن(در اسپرم‌هايي داراي سر آمورف، باروري و لقاح دير صورت گرفته و ممكن است بارداري موفقي انجام نشود)

ولی باز باید دکتر حتما ببینن 

نظر متخصص خیلی مهمِ

ولی در نهایت همه ی اینا چاره داره

انشاالله که چیزی نیست و همه چی خوب پیش میره و یه نینی سالم قسمتت میشه 

عزیزم خیلی تخصصی هستش

ولی انگاری اینکه چقدر طول بکشه که اون مایع به حالت رقیق دربیاد یا اینکه حالت کشسان داشته باشه خیلی مهمِ که تو اون قسمت همسرتون مشکل داره

از طرفی شکل اسپرمها هم نرمال نیست 

واسه بارداری و تشکیل یه نطفه ی سالم شکل اسپرم باید به طور مشخصی باشه

که واسه همسرتون 90 درصد به بالا نرمال نیست 

یا سرشون بزرگِ

یا به صورت آمورف هستن(در اسپرم‌هايي داراي سر آمورف، باروري و لقاح دير صورت گرفته و ممكن است بارداري موفقي انجام نشود)

ولی باز باید دکتر حتما ببینن 

نظر متخصص خیلی مهمِ

ولی در نهایت همه ی اینا چاره داره

2706