2410
2553
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187470 بازدید | 22308 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آناد جان خسته نباشی عزیزم تو آزمایش whole exam تمام ۷-۸ هزار ژن شناخته شده در دنیا چک میشه و فقط مر ...

آره عزیزم حالا دکتر میدونی دیروز چی گفته ؟

گفته خب میتونید اول ژنای مربوط به بیماری های قلبی رو چک کنیم بعد اگه چیزی پیدا نشد اونوقت آزمایش whole exam رو بدین  

2720
اره اناد جون تو مرکز ژنتیکی که ما رفتیم هم گفتن اول جنین رو cgh array میکنیم و اگه ژنتیک جنین مشکل ن ...

آره ما همون array رو دادیم ولی خب توش چیزی نبود 

اگه میدونستم اون آزمایشِ بدرد نمیخوره اصلا هزینه نمیکردم واسه خاطرش 

راستی زهرا جان دکتر بما گفت که کاش خود بچرو میدادن واسه کالبد شکافی

حالا نمونه ی ما که از بین رفته ولی کاش شما بدین خودش رو اگه لازم هست 

از دکتر بپرس

2714
ووای چه دخملی شیطونیِ    

وای آناد

اصلا یه وضعی 

فکر. کنم دیروز یه دقیقه هم. نخوابید

واقعا نگران شدما

حالا انشالله که شیطونیاش از وروجک بودنشه

راستی من فردا نوبت اکو قلب دارم ساعت 7:30 شب، هووووف باز یه روز قبل نوبتم شد استرس گرفتم

منم متفورمین میخورم بعضی ماها ترشحم کمه بعضی ماها زیاد چیزی نیست نگران نباش جواب ازمایش شوهرت اومد؟

بله عزیزم دیروز بردم به دکترم نشون دادم متأسفانه مشکل داشت باید بره پیش دکتر اورولوژی

آره عزیزم حالا دکتر میدونی دیروز چی گفته ؟ گفته خب میتونید اول ژنای مربوط به بیماری های قلبی رو چک ...

آناد حتما اون يكي مركز رو هم برو قبل اينكه پيش حنطوش زاده بري اونجا هم يه خانم دكتر با تجربه هستش.اين كه ژنهاي بيماري قلبي چك بشه منطقي هستش ولي whole exam براي شما كه نسبت فاميلي ندارين و بيماري ژنتيكي تو خانواده ها نبوده خيلي منطقي نيست.يعني احتمال اينكه تو شرايط فعلي ژن هاي معيوب مشترك داشته باشين بسيار پايين هستش.

2706