2703
2553
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187470 بازدید | 22308 پست
و خانوم دکتر کریمی هم نظرشون این بوده که تو دوران بارداری تا میتونم از فن آوری دوری کنم مثل موبایل و ...

خوبه آناد پیگیری اینارم مراعات میکنی که خیلی عالیه 

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
آره اینم هست  حالا هنوز شوهرم رو ندیدم  عصری باهاش حرف بزنم ببینم نظرش چیِ

از خدا واقعا بخواه آناد تصمیم درستو بندازه تو دله خودتو شوهرت

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من و همسرم روز چهارشنبه رفتیم واسه مشاوره ی ژنتیک که با توجه به مورد خاصی که واسمون پیش اومد ...

آناد جان خسته نباشی

عزیزم تو آزمایش whole exam تمام ۷-۸ هزار ژن شناخته شده در دنیا چک میشه و فقط مربوط به مشکلات قلبی نیست و واقعا برای شما که مشکل خاص ژنتیکی در خانواده نداشتین ضرورت نداره بنظرم باز هم راجبش بیشتر تحقیق کن.اگر ژن مربوط به مشکلات قلبی چک بشه درسته نه اینکه مثلا ژن مربوط به کور رنگی🤨🤨

بچه ها من و همسرم روز چهارشنبه رفتیم واسه مشاوره ی ژنتیک که با توجه به مورد خاصی که واسمون پیش اومد ...

اره اناد جون تو مرکز ژنتیکی که ما رفتیم هم گفتن اول جنین رو cgh array میکنیم و اگه ژنتیک جنین مشکل نداشت از شما هول اگزوم یا همون کریر پنل میگیریم که گفت برای هر کدوم از زوجین 8 تومن میشه و در کل برای جفتمون 16 تومن، گفت تو  این ازمایش تمام ژن های یه فرد بررسی میشه و خیلی کلیه

خواهش 
2456
سلام خوبی؟  بهترین روش درمان تنبلی تخمدان همون وزن کم کردن و ورزشه نمیدونم چقدر اضافه وزن دا ...

سلام چون من تازه داروهای اعصابم قطع شده وضعف خیلی برام خوب نی شماچطوری وزن کم کردی

اره اناد جون تو مرکز ژنتیکی که ما رفتیم هم گفتن اول جنین رو cgh array میکنیم و اگه ژنتیک جنین مشکل ن ...

قطعا همه آدمها ژنهای معیوب دارن ولی اینکه دو نفر که باهم غریبه هستن چقدر احتمال داره که هر دو ژن معیوب مشترک رو داشته باشن خیلی نادر هستش و البته بستگی به خیلی چیزها داره.حتی اینکه دو نفر برای دو منطقه جغرافیایی مختلف باشن این احتمال رو کم میکنه.اگر ژن معیوب در جنین پیدا نشه که پس داستان ژنتیکی بودن کلا منتفی میشه ولی اگر ژن پیدا بشه تو بدن پدر و مادر دنبالش می گردن 

سلام چون من تازه داروهای اعصابم قطع شده وضعف خیلی برام خوب نی شماچطوری وزن کم کردی

عزیزم شما بهتره ورزش کنی هوازی مثل ایروبیک بصورت منظم ۵ بار در هفته و حداقل ۳ بار .وسعی کن  برنج و سیب زمینی و نان رو محدود کنی اینجوری اعصابتون هم آسیب نمیبینه وحتی منجر به شادابیتون هم میشه

اگر هم نمی تونید برید باشگاه هر روز تو خونه برای ۴۰ دقیقه برقصید کمی تند حدود ۳۰۰-۴۰۰ کالری میسوزونید و سروتونین  که در بدنتون ترشح میشه اینجوری باعث شادابیتون میشه

من یه برنامه کالری شمار نصب کردم 

هر چی میخواستم بخورم کالریشو اون تو حساب میکردم تا بیشتر از کالری مجازم نشه

و هر 5 کیلو کاهش 100 کالری کم. میکردم

و به همراه ورزش

هر روز ورزش داشتم

2714

وای نازگل نیومده کلی کار تراشیده برامون

فعلا فقط کمد دیواری اتاقشو طبقه زدیم که خرت و پرتامونو بتونیم توش جا بدیم

بعد باید میز کامپیوترمونو جمع کنیم، کامپیوترمونو بفروشیم جاش لب تاپ بخریم

کتابخونمون که تو اون اتاق بودو بیاریم تو پذیرایی

حسابی اون اتاقو خالی کنیم برای سرویس خواب و کمد نازگل

واسه بچه مشکلی پیش نمیاد نگران نباش فقط مطمئنی که دکتر درست تشخیص داده؟ قبلا عکس رنگی رفته بودی؟ ...

تشخیصش رو نمیدونم از رو سونو بهم اینجوری گفت،نه عکس رنگی اصلا نرفتم تاحالا یعنی باید برم؟؟؟؟؟

بچه ها امروز نازگل از صبح اگه بگم تا تونست تکون خوردو لگد زد و الانم یکسره داره لگد میزنه دروغ نگفت ...

واى من تا رفتم تو ٢٢ هفته اينجورى شدم

يعنى احساس كردم كلا ٢٤ ساعته نخوابيده بچم

اره بابا طبيعيه

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
2706