2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست

بچه ها من و همسرم روز چهارشنبه رفتیم واسه مشاوره ی ژنتیک

که با توجه به مورد خاصی که واسمون پیش اومده بود خانوم دکتری که اونجا بود گفت که وایستید تا خانوم دکتر اصلی اون مرکز بیاد روز شنبه که با اون صحبت کنید

و جالبی اونجا بود که همین که اسممونرو زد گفت که بیمارستان صارم بچتون رو فرستاده اینجا واسه تست

خلاصه امروز همسرم رفت و با خانوم دکتر کریمی نژاد صحبت کرد

ایشون گفتن که درستِ که جواب آزمایشتون خوب بوده ولی اون نوعی که آزمایش ما بوده ایشون تشبیه کردن به کتابخونه ی پر از کتاب که فقط کتاب هاش رو چک کردن ولی توی کتابارو نه

و اینکه گفته اگه هم بخوایم کاملا مطمئن شیم باید یه آزمایشی هست به نام whole exam یا هول اگزم که هزینش حدودِ 9 میلیون هست که هیچ بیمه ای هم پوشش نمیده

ولی از طرفی خانوم دکتر گفته که با توجه به مشکل خاص بچه ی شما که بیماری قلبی بوده میشه فقط یه طیف خاصتری از ژنها بود که اونم حدوداً 5 تومان میشه 

و در نهایت گفته که خودتون و خانومتون از  نظر قلبی چک شین اگه بیماری قلبی نبود احتمال اینکه این مشکل ژنتیک باشه خیلی خیلی کم هست

و نیاز زیادی به آزمایش جدیدی نیست

حالا من تو تیرماه هم که از دکتر حنطوش وقت دارم ایشون رو هم میبینم و ببینم که توصیشون چی هست تا بعد از اون تصمیم بگیریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من و همسرم روز چهارشنبه رفتیم واسه مشاوره ی ژنتیک که با توجه به مورد خاصی که واسمون پیش اومد ...

و خانوم دکتر کریمی هم نظرشون این بوده که تو دوران بارداری تا میتونم از فن آوری دوری کنم مثل موبایل و میدان های مغناطیسی و اینا

و ضمناً گفته که تو خونه بیشتر باشه و زیاد از خونه بیرون نره تو آلودگی هوا و گفته که واسه خونه تصفیه ی هوا تهیه کنید که شوهرم گفته تهیه کردیم دستگاهش رو

2728
بچه ها من و همسرم روز چهارشنبه رفتیم واسه مشاوره ی ژنتیک که با توجه به مورد خاصی که واسمون پیش اومد ...

خب این که خیلی خوبه عزیزم 

اگه که براتون مهمه حتما اون آزمایشو بدید 

اگه نه که به دکتر اعتماد دارید به حرفش گوش کنید که نیازی به آزمایش نباشه

و خیلی خوبه که از همه نظر پیگیرش بودی و اینجوری برای تصمیم گیری خیالت راحت راحته

خب این که خیلی خوبه عزیزم  اگه که براتون مهمه حتما اون آزمایشو بدید  اگه نه که به دکتر ا ...

مرسی عزیزم 

زندگی راستش رو بخوای دوست دارم اون آزمایش رو بدم ولی هزینش خیلی خیلی زیادِ

مرسی عزیزم  زندگی راستش رو بخوای دوست دارم اون آزمایش رو بدم ولی هزینش خیلی خیلی زیادِ

آره متاسفانه هزینه های پزشکی خیلی زیاده

ولی یا باید بسپری دست خدا و به راهت ادامه بدی

یا اینکه اون آزمایشو بدی تا خیال خودت راحت بشه

آره متاسفانه هزینه های پزشکی خیلی زیاده ولی یا باید بسپری دست خدا و به راهت ادامه بدی یا اینکه اون ...

آره اینم هست 

حالا هنوز شوهرم رو ندیدم 

عصری باهاش حرف بزنم ببینم نظرش چیِ

فرشته  شاید باورت نشه الان چند روزی هست که تقریبا دیگه هر روز لگد میزنه یه روز بیشتر یه روز ...

ای جون دلم فداش شم واقعا شیرین همه چیزش 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
آره اینم هست  حالا هنوز شوهرم رو ندیدم  عصری باهاش حرف بزنم ببینم نظرش چیِ

آناد جونم ان شاالله این بار نی نی دار میشی و بغلش میگیری به حق فاطمه زهرا ازمایشات مشکلی نباشه و زود اقدام کنی کنجد بیاد تو دلت

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
فعلا جاش زیاده داره واسه خودش حال میکنه

اله 😂😂😂😂

بچه ها من از وقتی که متفورمین مصرف میکنم اصلا ترشح ندارم یعنی قبل از اینکه این قرص و مصرف کنم بعد از ...

منم متفورمین میخورم بعضی ماها ترشحم کمه بعضی ماها زیاد چیزی نیست نگران نباش جواب ازمایش شوهرت اومد؟

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم

آره آناد جان با دکترت مشورت کن این بهترین کاره تا ببینی چی میگه ایشا... هر چی خوبه برات پیش بیاد

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
2706