2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187474 بازدید | 22308 پست
من هنوزتنگی نفس نگرفتم فقط وقتی اگه راه برم زود خسته میشم و به نفس نفس میفتم عزیزم ماساژ کمر خوب نی ...

منم اینطور شدم چچم عشقم از دیروز تکون هاش دارم حس میکنم فسقلی بالاخره از تنبلی در اومده 😂😂😂

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببين منم بعضى وقتا دل درد دارم يعنى زير دلم يه حاليه احساس ميكنم بچه قلمبه شده خودم ماساژ ميدم خوب ...

وای واقعا بد این دل پیچه یه لحظه شروع میشه یکم بعد خود به خود رفع میشه این چند ثانیه الا یه دقیقه ادم میمیرهو زنده میشه،من یه سری تکونش فهمیدم عین ماهی ،،،اما از دیشب داره نوک میزنه بهم انگار😂😂😂😂خودشو نشون میده که منم هستما

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
2728
ای جونم مبارکت باشه این حس قشنگ حالا صبر کن بیای جلوتر همچین همش شیطونی کنه که نگو

فدات شم، ،،ناز داره بچم 😂😂😂😂

ای جونم مبارکت باشه این حس قشنگ حالا صبر کن بیای جلوتر همچین همش شیطونی کنه که نگو

طرف راستم قشنگ معلومه یه جا جمع شده انگار 😐

فدات شم، ،،ناز داره بچم 😂😂😂😂

فرشته 

شاید باورت نشه

الان چند روزی هست که تقریبا دیگه هر روز لگد میزنه

یه روز بیشتر یه روز کمتر

اولین باری که لگد زد قشنگ هنگ بودم که این چی بود

یهو فهمیدم که لگد زد بهم این خانوم خانوما

لگد زدنش رمین تا آسمون با لیز خوردنش و به قول تو نوک زدنش فرق میکنه

2738
سلام آناد جون خوبم ممنون تو خوبی؟ آره دردم همون فرداش خوب شد الان رفتم واکسن کزاز زدم😭😭😭😭 ا ...

ای جونم به سلامتی چقدر خوب

واکسن کزاز یکم درد داره 

من سال 96 مجبور شدم بزنم رفتم تو خیابون یه بچه گربه یه جا گیر کرده بود طفلی خواستم بکشمش بیرون بخاطر شکل ناخونای تیز و برگشته ی بچه گربه ها حسابی دستم پاره پوره شد ولی درش آوردم و نجاتش دادم الان دو سالش شده هرروز صبح یقم رو میگیره غذا میگیره

بعد اون جریان واکسن کزاز زدم

میدونم درد داره خیلی

خدارو شکر که خوب هم شدی

ای جونم به سلامتی چقدر خوب واکسن کزاز یکم درد داره  من سال 96 مجبور شدم بزنم رفتم تو خیابون ی ...

والا من چون آمپول دیگه هم هرروز میزنم یا تو بازوهام یا دور نافم، از شانسم دیروز نوبت بازوی چپم بود، امروزم کزاز روگفت باید حتما تو بازوی چپ بزنه

عملادست چپم ازکار افتاده انقدر درد میکنه☹️☹️☹️

بارکت باشه، به سلامتی استفاده کنی 😍 قیمتا که سر به فلک کشیده، خدا به خانواده هایی که جوون دارن رحم ...

مرسی زهرا جان

البته من سرویس نخریدم

چون همه سرویس بودن و من دنبال سرویس نبودم خودت میدونی یه سری سایزای قابلمه اصلا به کار ادم نمیاد 

من سه تا سایز 16 و 20 و 24 یونیک با یه ماهیتابه ی 28 رو گرفتم که همشون باهم شد 1100 ولی واقعا پوستم کنده شد تا پیدا کنم دست آخر هم سایز 16 که گرفتم رنگش با اون یکی ها فرق میکنه مدل یکیِ ولی رنگ متفاوتِ

دوست داشتم یکی باشه ولی خب مهمم نیست واسه جهیزیه نمیخوام که ولی واقعا خدا به داد کسایی برسه که تازه میخوان جهاز بخرن!

جنسش چدن و رویه گرانیتِ

و متاسفانه اصلا دیگه جنس خارجی پیدا نمیشه که خوب باشه که کار کنه 

جنس متفرقه و ایرانی زیادِ ولی نهایتا دو سال بیشتر کار نمیکنه 

من اولیارو بی احتیاطی کردم هی گذاشتم تو ماشین ظرفشویی بی تجربه بودم خیلی 

همشون از بین رفت

یعنی اون سایزایی که خیلی بیشتر استفاده میشه 

بارکت باشه، به سلامتی استفاده کنی 😍 قیمتا که سر به فلک کشیده، خدا به خانواده هایی که جوون دارن رحم ...

ما خونه ی خودمون هم هست هم نیست

واسه پدر شوهرمِ 

اجاره میدیم ولی خوبیش به اینِ که دیگه هی هر سال جابجایی نداریم

بچه ها من از وقتی که متفورمین مصرف میکنم اصلا ترشح ندارم یعنی قبل از اینکه این قرص و مصرف کنم بعد از ...

خب متفورمین خیلی طبیعی که روی هورمونات تاثیر بزاره

ولی فک نمیکنم مساله ی مهمی باشه عزیزم

آناد جان تحت نظر هستم فقط نگرانم برا نینی قبلا شاید ده بار رفتم سونو هیچی نبوده ولی الان اینجوری شده ...

واسه بچه مشکلی پیش نمیاد نگران نباش

فقط مطمئنی که دکتر درست تشخیص داده؟

قبلا عکس رنگی رفته بودی؟

فقط باید مواظب باشی خدای ناکرده زود به دنیا نیاد

اونم حتما دکتر واست راهکار داره 

خیلی استراحت کن

2706