2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
لاله آناد راست میگه اصلا ب این چیزا فکر نکن توکل کن بخدا ایشا... خوش خبر باشی عزیزم بسپار بخدا 

همش سعی میکنم بیخیال باشم تا پنجشنبه برا بارسوم باز برم سلامت جنین. برام دعا کن مداجون

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
عزیزم آزمایش ایمنی چیه یعنی شامل چه فاکتورهایی میشه ؟ همون قند و تیروئید و کلسیم و.. ایناس یا فرق دا ...

نه عزیزم فرق داره. 

چندین عفونت رو از جمله زونا و هرپس و توکسو .... مشخص میکنه. که این عفونت ها نباید موقع بارداری مثبت باشه . 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفت کاملا درستِ نمونش خودِ من 

دقیقا آناد جون. خیلی ها ممکنه مثلِ منو شما این اتفاق بدونِ داشتن سابقه خانوادگی واسشون پیش بیاد. بهتره که دیگران از این تجربیات استفاده کنن. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
2728

سلام سلام

خوبین؟ 

بچه ها من و شوهرم دیروز رفتیم سرویس تختو کمد دیدیم 

فقط از یه مغازه و جنساش خوشمون اومد

تخت نوزادو نوجوان 4 کاره داشت فقط 3 میلیون 😍😍خیلی خوب بود

هم تخت نوزاد بود، هم مثل گهواره تکون میخورد، هم بعدا تبدیل به تخت نوجوان میشه، وقتی تبدیل به تخت نوجوان میشه اضافه هاش تبدیل به میز تحریر و میز توالت میشه😍😍😍😍

من که خیلی خوشم اومد

شوهرمم همین

حالا به مامانم گفتم به بابا بگه که تا گرون تر از این نشده بریم بخریمشون

امیدوارم بابام قبول کنه چون وقتی از فروشنده قیمتو پرسیدیم گفت قیمت امروز اینه ولی ممکنه قیمت فردا فرق داشته باشه😒😒😒

راستی من کالسکه و گهواره نمیخرم چون از سیسمونی که برای خواهرم خریدن کاملا سالم مونده و همونا رو قرض میگیرم

و همینطور کریر هم نمیخرم

میخوام فقط تخت و کمد بخرم با صندلی ماشین و صندلی غذا خوری (تو وسایل بزرگ) 

با مادرم صحبت کردم گفتم که بیخودی برای دخترم نرید اسباب بازی و عروسک های الکی و زیاد بخرید 

چندتا دونه براش بسه، وسایلی که ضروریه مثل جغجغه و از این وسایلی که وقتی خواست دندون دربیاره باهاش لثه شو میخارونه با چندتا دونه عروسک خیلییییی نرم که بهش عادت بدیم شبا با اون عروسک مورد علاقه اش بخوابه همین

گفتم به جاش بریم براش کتاب بخریم😍

از لباسم که قرار شد تا 6 ماهگیش چند دست لباس تو سایزای مختلف بگیره همین

یعنی دارم تمااااااام سعیمو میکنم که کمترین خرجو گردنشون بندازم که تو این گرونی بهشون فشار نیاد

سلام به همگی امیدوارم خوب و خوش باشید زندگی جون خدارو شکر دخملت سالمه🌺🌺 یه سوالی بچه ها من یک ر ...

نه عزیزم هیچ مشکلی نداره 

نگران نباش 

اتفاقا پیاده روی واینا واسه دوره ی اقدام خوب هم هست حتی

سلام خانما من ۳۰ هفته ۶ روز سونو انجام دادم گفت ۳۱...هفته یک روز سن بارداریته سر بچه bpd...۳۳ هفته ...

عزیزم خیلی خیلی بعید میدونم که مشکلی داشته باشه بچت چون آمینو تستِ دقیقی هست 

به نظر من جای دیگه هم که معتبر هست تکراار کنید 

احتمال اینکه اشتباه شده باشه خیلی خیلی زیادِ

عزیزم خیلی خیلی بعید میدونم که مشکلی داشته باشه بچت چون آمینو تستِ دقیقی هست  به نظر من جای دی ...

سلام رفتم دکتر گفت هیچ مشکلی نیست بازم چون من حساسیت به خرج دادم برام یه سونو نوشت برای دوهفته دیگه گفت بهترین مرکز شهرمون برم انجام بدم که خیالم راحت بشه....

خدایا به حق خودت نی نی منم سالم سالم باشه 
مرسی عزیز دلم انشالله سالم به دنیا بیاد لباس که سهله دنیا رو به پاش میریزم😍😍😍

ای جان ایشا... که به زودی این روزا بگذره عکس خوشگل دخترتو ببینیم  

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
همش سعی میکنم بیخیال باشم تا پنجشنبه برا بارسوم باز برم سلامت جنین. برام دعا کن مداجون

حتما .ایشا... که چیزی نیس مطمعن باش نگران نباش گلم   خوش خبر باشی

سلام سلام خوبین؟  بچه ها من و شوهرم دیروز رفتیم سرویس تختو کمد دیدیم  فقط از یه مغازه و ...

ای جان کار خوبی کردی چه رنگی؟

2706