2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
سلاااااااام بچه هااااااااااا نی نیم هم سالمه😍😍😍😍😍 هم نازگل خانومه😍😍😍😝😭

ای جونم. خداروشکر. چ خبره عالی

خدا نازگل خانوم رو حفظ کنه واستون. جیگره گل دختره ناز. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم بگم واسه دوستانی که فکر میکنن فقط اگه فامیل باشن یا توی خانواده بچه مشکل دار داشته باشن امکانِ ناهنجاری جنین واسشون وجود داره! اصلا ربطی نداره. ژنتیک 100 در صد موثر هست اما اگر ژنتیک هم سالم باشه باز جهش ژنی و عوامل محیطی میتونه ناهنجاری توی جنین بوجود بیاره. پس اگر دکترتون صلاح دید که هر کدوم از آزمایش های تکمیلی مثل سل فری آمنیوسنتز یا..... انجام بدید لطفا جدی بگیرید. هر چند توی 80 درصد موارد جنین سالم هست اما بازم ریسک نکنید. چون خدایی نکرده سقط کردنِ یه جنینِ ناسالم خیلی راحت تر از بزرگ کردنِ یه بچه مشکل دار هست. 

امیدوارم همتون بارداری سالمی بگذرونید. و از این دوران لذت ببرید. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
2728
به به مباررررررکه زندگی جون خداروشکر😍😍😍😍😍😍😍ای جونم نازگل خانوم😍😍😍😍😍

مبارررررررکه زندگی جون ایشالله صحیح و سالم به دنیا بیاد عزیزم. 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم

من دیشب خون ریزی داشتم رفتم بیمارستان سونو اورژانسی نوشت من از یکی از دوستام تو بابل آدرس یه سونوگرافی خوب رو گرفتم صبح رفتم اورژانسی دوباره غربالگری رو انجام دادم سونوگراف گفت عدد ان تی 1.6 هست و بچه سالمه. خودمم گیج شدم

من دیشب خون ریزی داشتم رفتم بیمارستان سونو اورژانسی نوشت من از یکی از دوستام تو بابل آدرس یه سونوگرا ...

لاله مگه توام بابلی؟ اینجا چقد بابلی هستیم 😊

ایشالا که واقعا سالمه و مشکلی نیست

خواهش 
من دیشب خون ریزی داشتم رفتم بیمارستان سونو اورژانسی نوشت من از یکی از دوستام تو بابل آدرس یه سونوگرا ...

مراقب باش استراحت کن، ،،خوبه خداروشکر هزاران  مرتبه شکر بعضی سونو ها واقعا اشتباه میکنن اوف 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
لاله مگه توام بابلی؟ اینجا چقد بابلی هستیم 😊 ایشالا که واقعا سالمه و مشکلی نیست

من قائمشهری ام عزیزم

2706