2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهرا جون فک نمیکنم ربطی داشته باشه ولی حتما دوران بارداری رو تحت نظر پزشک بارداری های پرخطر یا پرین ...

سلام اناد جان، منم امیدوارم ربطی نداشته باشه 😯

شهر خودمون هم دو تا پزشک بارداری پرخطر داره، چند نفر رو میشناسم که پیش همین دوتا پزشک انجام دادن و خداروشکر خوب امینو شدن، حالا برم nt ببینم چطوره نتیجه اش

بچه ها محتاجم به دعاتون

خواهش 
2728
سلام اناد جان، منم امیدوارم ربطی نداشته باشه 😯 شهر خودمون هم دو تا پزشک بارداری پرخطر داره، چند نف ...

زهرا جون. نی نی سالمه نگران نباش خواهر البته یکی میخاد به خودم.بگه. از الان واسه 2 هفته دیگه واسه غربالگری دلم میلرزه

سلاااااااام بچه هااااااااااا نی نیم هم سالمه😍😍😍😍😍 هم نازگل خانومه😍😍😍😝😭

هزاران مرتبه شکر زندگی جونم خدا برات حفظش کنه نازگل خانوم فداش شم 😍😍😍😍😍😍😍

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
مرسیییییییی فرشته جونم🤗🤗🤗 خدا نی نی تو رو هم حفظ کنه😍😍🙏

فدات شم 😘😘😘😘

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
منم جنین دفعه قبلم مشکل سیستیک هیگروما داشت، البته مشکلات دیگه ای هم داشت، ساغر جون برا این بار که ب ...

ببین خانمی من مرداد 96 سقط کردم قبل از سقط دکتر ژنتیک واسم آزمایش های ایمنی رو نوشت و معلوم شد که سه تا عفونت هم زمان توی بدنم مثبته! که دکتر میگفت حتی یکیش میتونه به تنهایی جنین رو ناقص کنه واسه من که 3 تا مثبت بود!!! بعد از سقط هم جنین رو دادیم پاتولوژی و مشخص شد که مشکل کروموزومی نبوده. تا 2 ماه بعد از سقطم با دکتره ژنتیک و فوق تخصص عفونی و پزشک زنات بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که این اتفاق (هیدروپس و ان تی بالا و...) بخاطره این عفونت ها بوده.  مهر 97 دوباره باردار شدم. از 3 ماه قبل از بارداری چکاپ های لازم رو دادم. و دوباره اون آزمایش ایمنی و چندتا آز مکمل دیگه انجان دادم که خداروشکر همه ی عفونت ها منفی شده بود. از 4 ماه قبل هم فولیک 5 میخوردم. بعد از بارداری مجدد هم با 3تا پزشک زنان مشورت کردم و همه گفتن چون دلیلِ مشکلات جنین عفونت ها بوده و الان کاملا برطرف شده و بررسی های لازم شده جای نگرانی نیست. و هیچکدوم سل فری یا آمنیوسنتز پیشنهاد ندادن. حتی من آز خونِ غربالگری دوم هم ندادم فقط سونو رو دادم چون دکترم گفت نیازی نیست. 

شما هم اگر دکترت تاریخچه ت رو میدونِ و بهش اعتماد داری طبقِ نظرش عمل کن. و آرامشت رو حفظ کن. 

من با وجوده اینکه بخاطره سقطِ قبلیم واقعا داغون شدم اما از وقتی تصمیم ب بارداری مجدد گرفتم بررسی ها رو کردم و بقیه رو سپردم دستِ خدا و واقعا با آرامش تا الان اومدم. 

هیچ آزمایش و سونو و.... نمیتونه 100 درصد بگه ی جنین سالم هست یا نه. منم سپردم به خدا تا الان که دکترا گفتن وضعیتم خیلی خوبه و خداروشکر گفتن دخترم کاملا سالمه. بقیه راهم انشاله بخیر میگذره. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
2706