2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زهرا جون فک نمیکنم ربطی داشته باشه ولی حتما دوران بارداری رو تحت نظر پزشک بارداری های پرخطر یا پرین ...

سلام اناد جان، منم امیدوارم ربطی نداشته باشه 😯

شهر خودمون هم دو تا پزشک بارداری پرخطر داره، چند نفر رو میشناسم که پیش همین دوتا پزشک انجام دادن و خداروشکر خوب امینو شدن، حالا برم nt ببینم چطوره نتیجه اش

بچه ها محتاجم به دعاتون

خواهش 
2728
سلام اناد جان، منم امیدوارم ربطی نداشته باشه 😯 شهر خودمون هم دو تا پزشک بارداری پرخطر داره، چند نف ...

زهرا جون. نی نی سالمه نگران نباش خواهر البته یکی میخاد به خودم.بگه. از الان واسه 2 هفته دیگه واسه غربالگری دلم میلرزه

سلاااااااام بچه هااااااااااا نی نیم هم سالمه😍😍😍😍😍 هم نازگل خانومه😍😍😍😝😭

هزاران مرتبه شکر زندگی جونم خدا برات حفظش کنه نازگل خانوم فداش شم 😍😍😍😍😍😍😍

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
مرسیییییییی فرشته جونم🤗🤗🤗 خدا نی نی تو رو هم حفظ کنه😍😍🙏

فدات شم 😘😘😘😘

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
منم جنین دفعه قبلم مشکل سیستیک هیگروما داشت، البته مشکلات دیگه ای هم داشت، ساغر جون برا این بار که ب ...

ببین خانمی من مرداد 96 سقط کردم قبل از سقط دکتر ژنتیک واسم آزمایش های ایمنی رو نوشت و معلوم شد که سه تا عفونت هم زمان توی بدنم مثبته! که دکتر میگفت حتی یکیش میتونه به تنهایی جنین رو ناقص کنه واسه من که 3 تا مثبت بود!!! بعد از سقط هم جنین رو دادیم پاتولوژی و مشخص شد که مشکل کروموزومی نبوده. تا 2 ماه بعد از سقطم با دکتره ژنتیک و فوق تخصص عفونی و پزشک زنات بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که این اتفاق (هیدروپس و ان تی بالا و...) بخاطره این عفونت ها بوده.  مهر 97 دوباره باردار شدم. از 3 ماه قبل از بارداری چکاپ های لازم رو دادم. و دوباره اون آزمایش ایمنی و چندتا آز مکمل دیگه انجان دادم که خداروشکر همه ی عفونت ها منفی شده بود. از 4 ماه قبل هم فولیک 5 میخوردم. بعد از بارداری مجدد هم با 3تا پزشک زنان مشورت کردم و همه گفتن چون دلیلِ مشکلات جنین عفونت ها بوده و الان کاملا برطرف شده و بررسی های لازم شده جای نگرانی نیست. و هیچکدوم سل فری یا آمنیوسنتز پیشنهاد ندادن. حتی من آز خونِ غربالگری دوم هم ندادم فقط سونو رو دادم چون دکترم گفت نیازی نیست. 

شما هم اگر دکترت تاریخچه ت رو میدونِ و بهش اعتماد داری طبقِ نظرش عمل کن. و آرامشت رو حفظ کن. 

من با وجوده اینکه بخاطره سقطِ قبلیم واقعا داغون شدم اما از وقتی تصمیم ب بارداری مجدد گرفتم بررسی ها رو کردم و بقیه رو سپردم دستِ خدا و واقعا با آرامش تا الان اومدم. 

هیچ آزمایش و سونو و.... نمیتونه 100 درصد بگه ی جنین سالم هست یا نه. منم سپردم به خدا تا الان که دکترا گفتن وضعیتم خیلی خوبه و خداروشکر گفتن دخترم کاملا سالمه. بقیه راهم انشاله بخیر میگذره. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
2706