2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187474 بازدید | 22308 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جواب ازمایش رفتم به دکتر نشون دادم گفت تیروئد بالاست درصد قرص زیاد کرد

پرنسا تو که کم کاری تیروئید پیدا کردی تا پایان بارداری هر ماه آزمایش بده و چکش کن 

چون گاهی نیاز هست که داروو رو بار روند بارداری کم و زیاد کنن

بخدا تنها شانس زندگیم شوهرمه خیلی درکم میکنه و خوش اخلاقه وگرنه از بچگی با یتیمی و بدبختی بزرگ شدم ه ...

خب همین میشه نقطه ی قوت زندگیت همیشه نقاط قوت زندگیت رو ببین هممون کمبود داریم

حالا فک کن اگه برعکس بود چی؟

مادر شوهرت بهت میرسید ولی شوهرت آدم مناسبی نبود

من دوستی دارم که یه خانواده ی شوهرِ عااالی داره 10 سال هست که دارن ساپورتش میکنن ولی شوهرش دست بزن داره 

و بهش خیانت هم میکنه 8 سالِ با یه دخترست و همین که میره بیرون دختر میاد 

دختر حتی بهش زنگ زده گفته برو از زندگیمون و من بچه هات رو بزرگ میکنم اینارو میگم که بدونی اینجور زندگی ها جهنمِ!!!

2728
منم جنین دفعه قبلم مشکل سیستیک هیگروما داشت، البته مشکلات دیگه ای هم داشت، ساغر جون برا این بار که ب ...

زهرا جون فک نمیکنم ربطی داشته باشه

ولی حتما دوران بارداری رو تحت نظر پزشک بارداری های پرخطر یا پریناتال باش

از طرفی اگه دکتر صلاح بدونه میده واسه آمینو

اگه تهران هستی با حنطوش زاده یه ویزیت برو

من چون بچم که مشکل داشت و رفتم مطبش واقعا دیدم که چقدر مریض داره  و چقدر هم تو کارش وارده

پرنسا تو که کم کاری تیروئید پیدا کردی تا پایان بارداری هر ماه آزمایش بده و چکش کن  چون گاهی نی ...

سلام اناد جان دکتر برای 40 روز دیگه برام ازمایش نوشت هم قند هم.تیروئید قند با رژیم اوردم تا 80 و این تیروئید کاری نمیتونم انجام بدم فقط نگرانیم برای مغز جنینه به دکتر گفتم.گفت تو قبل بارداری میدونستی و دارو مصرف میکنی نگران.نباش

سلام اناد جان دکتر برای 40 روز دیگه برام ازمایش نوشت هم قند هم.تیروئید قند با رژیم اوردم تا 80 و این ...

نه پرنسا جان نگران نباش 

اگه تحت نظری نگرانی نداره

بعدم خوبه که قند رو هم چکم میکنه قند خیلی مهمِ

فقط اینکه تحت نظر دکتر غدد باش تو این زمینه نه دکتر زنان 

2738
سلاااااااام بچه هااااااااااا نی نیم هم سالمه😍😍😍😍😍 هم نازگل خانومه😍😍😍😝😭

ای جوووونم به سلااااااااااااااامتی یه عاااااااااااااالمه مبااااااااااااارکه 

هوووووووووورااااااااااااا

ای جوووونم به سلااااااااااااااامتی یه عاااااااااااااالمه مبااااااااااااارکه  هوووووووووورااااا ...

سلام آناد جونم

خوبی؟ 

مرسیییییییی فدات شم

نمیدونی چقدر خوشحالم

چقدر شوهرم خوشحاله😍😍😍🤗🤗🤗

سلام آناد جونم خوبی؟  مرسیییییییی فدات شم نمیدونی چقدر خوشحالم چقدر شوهرم خوشحاله😍😍😍🤗🤗 ...

منم کلی واست خوشحالم زندگی امیدوارم نازگلت به سلامتی به  دنیا بیاد و با پا قدمش کلی شادی و خوشی بیاره واستون دوستم 

2706