2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
ممنون اناد عزيز ايشالله سال جديد برأي شما هم پر از  بركت و شاد همراه با موفقيت  و صد ...

مرسی گلم ایشالله که سال جدید به زودی بیای واسم بنویسی که تو دلی داری و دیگه غصه واسه همیشه از دلت رفته دوست خوبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها خوبین؟  من امروز جواب آزمایشمو گرفتم ریسک سندروم دان رو زده 1 به 1500 یعنی ریسک ...

سلام زندگی این عدد بدی نیست خیلیا با عددِ بیشتر از این بچشون سالم بوده 

ایشالله مرحله ی بعدی آزمایش خون غربال دوم رو میدی و بهت میگن که سالمه 

نگران نباش

زندگی جون اصلا ذهنتو درگیرش نکن . انقدر مورد دیدم ک ریسک حتی بالاتر داشتن و نی نی سالم بوده. توی این ...

من الانشم مطمئنم معجزه خدا سالمه سالمه. 

انشالله بعد تعطیلات میرم آزمایشات تکمیلی رو هم میدم 

2728
@آناد_مهری   آناد عزیزم سلام خوبی فدات شم؟  ما از تو ممنونیم که این تاپیکو راه انداخت ...

مرسی گلِ نازم 

سال خوبی پیش رومون هست قرارِ خیلیاتون نی نی بغل بگیرین و خیلیاتون بیاین و بگین که تو دلی دارین

دوستانِ خوبم امیدوارم سال خوب و پر برکتی پیش رو داشته باشید. اونایی ک تو دلی دارن انشالله سالِ جدید ...

سلام ساغر خوشگلم 

مررسی ازت 

ایشالله که کارِ مهاجرت مام جور شه و سال بعد رو از کانادا باهم بچتیم  

ایشالله که سال خیلی خوبی داشته باشی با دخترای قشنگت

دوستای خوشگلم به خصوص آناددعزیزم

این دومین سالیه که با شما سال نورو جشن میگیرم

امیدوارم تو سال 98 رویایی ترین روزاتونو سپری کنید، پر از اتفاقات و خبرای خوش باشه تو زندگیتون

انشالله توراهیها سالم به دنیا بیان و منتظرا با خبر خوش بارداری خوشحالیمونو چند برابر کنن

سال نو پیشاپیش مبارکتون باشه

دوستای خوشگلم به خصوص آناددعزیزم این دومین سالیه که با شما سال نورو جشن میگیرم امیدوارم تو سال 98 ...

مرسی دوستِ خوووبم 

منم خوشحالم که امسالم با شماها بودم ایشالله که سال بعد و سالهای بعدتر هم باهمیم و با نی نی هامون و دل خوش هممون به هم سال مبارکی میگیم    

سلام به همه

پیشاپیش عید به همتون تبریک میگم

انشاالله سال بعد همه تو بغلتون یه نی نی سالم تپل موپل ناز ناز باشه

سالی پر از شادی سالی بدون استرس و پراز ارزوهای برآورده شده باشه 

دم سال تحویل مامانای نی نی دار واسه ما هم دعا کنن 

خیلی دوستتون دارم اینو بدونید

سلام به همه دوستای مهربونم. سال نوتون پیشاپیش مبارک ایشالله سال خیلییییییییی خوبی برا همتون باشه و به تموم آرزوهای کوچیک و بزرگتون برسین عزیزان. ایشالله مامانای منتظر به زودی خوش خبر و مامانای باردار صحیح و سالم نی نی هاشونو بغل بگیرن. خیلی خوشحالم که تو جمعتون هستم روی ماه همتونو میبوسم.

اونایی هم که سال جدید رو تبریک گفتن ممنون از لطفشون و دعای خیرشون😘😘😘😘😘😘

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
2706