2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست

[QUOTE=85022779]بچه ها امروز آخرین روز کاریِ ما تو دفترِ  خواستم پیشاپیش واستون آرزوهای خوب کنم و از ته دلم از ...[/QUOT

آنادجونم سال نو شما و همه دوستای گل هم پیشاپیش مبارک ایشالله تو سال جدید هرچی که ازخدا میخواین بهتون بده و بهترین چیزا براتون اتفاق بیفته و انشالله هروقت که خواستی نی نی بیاری صحیح و سالم بیاد بغلت آنادجونم.  ماهم ازت ممنونیم بخاطر تاپیک خوبت عزیزم. ایشالله تنتون همیشه سالم و دلتون خوش باشه دوستای مهربونم

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ليلا جون ب شماهم تبرك ميگم مبارك باشي مامان شدنتون ايشالله ٩ماه بارداري خوب و شيريني داشته باشي و به ...

مرسی عزیزدلم. ایشالله شماهم به زودی مامان بشی عزیزم وخوش خبرباشی برامون😍😍😍😍😘

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
بچه ها امروز آخرین روز کاریِ ما تو دفترِ  خواستم پیشاپیش واستون آرزوهای خوب کنم و از ته دلم از ...

فدات عزیزدلم به همچنین 😘😘😘😘😘

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
2728
زندگي جون فرشته جون مبارك باشه تبريك  چشمتون روشن ك ني ني نازتونو ديدين ايشالله صحيح سالم دنيا ...

فدات عزیزدلم ان شاءالله قسمت خودت همه این لحظه ها 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
بچه ها امروز آخرین روز کاریِ ما تو دفترِ  خواستم پیشاپیش واستون آرزوهای خوب کنم و از ته دلم از ...

ممنون اناد عزيز ايشالله سال جديد برأي شما هم پر از  بركت و شاد همراه با موفقيت  و صد البته تن سالم باشه  عزيزم مواظب بخودت باش كلي خوش بگذرون  ك ايشالله سال بعد ني ني مياد همش بايد شير بدي يا اروغ بگيري و جيش عوض كني و... 

ب اميد سال پر از خوشي  😍😍🙏🏻🙏🏻

@آناد_مهری  

آناد عزیزم سلام

خوبی فدات شم؟ 

ما از تو ممنونیم که این تاپیکو راه انداختی و ما رو دور هم جمع کردی🤗

من برات یه سالی پر از خوشی و شادی و سلامتی و برکت آرزو میکنم. از خدا میخوام تو این سال جدید انقدر غرق شادی بشی که تمام غمات از دلت رخت ببندن و برن و جاشون فقط خنده از ته دل بشینه. 

انشالله همیشه کنار خانواده ات خوشبخت و خوشحال زندگی کنی😍😍

آناد جونم امیدوارم توی سال جدید واست بهترینها رقم بخوره و روز ب روز موفق تر و خوشحال تر و سالم تر باشی. 

تعطیلات خوبی در کنار خانواده و عزیزانت داشته باشی گلم.

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
سلام بچه ها خوبین؟  من امروز جواب آزمایشمو گرفتم ریسک سندروم دان رو زده 1 به 1500 یعنی ریسک ...

زندگی جون اصلا ذهنتو درگیرش نکن . انقدر مورد دیدم ک ریسک حتی بالاتر داشتن و نی نی سالم بوده. توی این ریسک ها خطا زیاده. واسه تو ک بالا نیست. پس مثل قبل مثبت فکر کن و مطمئن باش که همه چیز عالی پیش میره. 

دوستانِ خوبم امیدوارم سال خوب و پر برکتی پیش رو داشته باشید. اونایی ک تو دلی دارن انشالله سالِ جدید بسلامتی زایمان کنن و اونایی ک منتظرن امیدوارم عیدیمونو توی سال جدید با خبرای خوش بدن. 

پیشاپیش سالِ نو مبارک . 

2706