2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187474 بازدید | 22308 پست
این چه حرفیه قرص میخوری به بچه اسیب نمیبینه من تیروئد دارم دکتر گفت تا اخر بارداری قرص بخور ولی باید ...

پس قرصارو مصرف کنم مشکلی پیش نمیاد عزیزم. شما تیروییدت چنده? 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
ای جونم خدا رو شکر لاله جونم خدا برات حفظش کنه مراقب خودت باش کار سنگین اصلا نکنی😍😍😍😍😍😍

سلام فرشته جونم خوبی تودلیت خوبه? ایشالله همچنین شما عزیزدلم.مراعات میکنم چون دکترگفت طول سرویکست نباید پایین تربیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام فرشته جونم خوبی تودلیت خوبه? ایشالله همچنین شما عزیزدلم.مراعات میکنم چون دکترگفت طول سرویکست نب ...

فدات شم عزیزدلم ما هم خوبیم😍،، خوب میکنه اصلا فکر و خیال الکی نکن درسته نمیشه ادم همش درگیر با افکارش اما بهتره نباشه 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
2731
سلام فرشته جونم خوبی تودلیت خوبه? ایشالله همچنین شما عزیزدلم.مراعات میکنم چون دکترگفت طول سرویکست نب ...

سلام عزیزم خیلی بهت تبریک میگم نگران تیروئیدت نباش خیلی مساله ی عادی هست تو بارداری 

منشی درست گفته که نوسانات شدید تیروئید منجر به مشکل ذهنی تو بچه ها میشه ولی واسه کسایی که دارو نمیگیرن 

شما که از همون اوایل بارداری فهمیدی و کنترلش میکنی هیچ مشکلی واست پیش نمیاد فقط حتما هر ماه یه تست بده و ببر دکتر متخصص غدد ببینه

و اما در مورد طول سرویکست ببین تا به 1.5 یا همون 15 سانت نرسه بحرانی نمیشه

ولی واسه شما که از ماه دوم زیر 40 هست شاید دکتر صلاح بدونه و شیاف پروژسترون تجویز کنه

ولی خودت هم حواست باشه که کار سنگین نکن و نزدیکی هم کلا تا مشخص شدن شرایط جفت نداشته باش 

ولی جای نگرانی خاصی نداره گلم 

ایشالله که یه بارداری راحت و لذت بخش رو تجربه کنی و نی نی هم سلامت و راحت لیز بخوره بیاد بقلت

بچه ها دکتر گفت که سینه هام پر از کیست شده ولی کیستهای خوش خیم چون سونو هم شدم و گفت که سینم فیبرو ک ...

عزیزم خیلی خوبه ک متوجهش شدی . تحت نظر ک باشی با چگاپ های ب موقع همه چیز اوکی پیش میره. 

این کیست ها از قبل داشتی؟

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
پس قرصارو مصرف کنم مشکلی پیش نمیاد عزیزم. شما تیروییدت چنده? 

وای عزیزم خیلی خوشحال شدم واست. خدا عیدیشو گذاشت توی دلت. خودشم واست حفظش میکنه. 

همونطور که دوستان گفتن تا وقتی مرتب آز بدی و قرصاتو بموقع مصرف کنی هیچ جای نگرانی نداره. 

امیدوارم ب سلامتی بگذرونی و نی نی تو بغل بگیری . 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
سلام عزیزم خیلی بهت تبریک میگم نگران تیروئیدت نباش خیلی مساله ی عادی هست تو بارداری  منشی درست ...

سلام آنادجونم خوبی?سلامتی؟  مرسی قربونت عزیزدلم.تحت نظر متخصص غدد هستم قرص داد و گفت بیست روز دیگه باز آزمایش بدم دکتر خودمم شیاف پروژسترون وقرص دوفاستون داد. 

ایشالله عزیزم ممنون از لطفت دوست مهربونم. 

2738
وای عزیزم خیلی خوشحال شدم واست. خدا عیدیشو گذاشت توی دلت. خودشم واست حفظش میکنه.  همونطور که د ...

سلام ساغرجونم خوبی؟ تودلیت خوبه عزیزم. ایشالله عزیزم. آره تحت نظر دکترهستم عزیزم. 

ایشالله شماهم خوشمل خانمتو صحیح وسالم بغل بگیری عزیزدلم. 

فدات شم عزیزدلم ما هم خوبیم😍،، خوب میکنه اصلا فکر و خیال الکی نکن درسته نمیشه ادم همش درگیر ب ...

خداروشکرکه خوبین عزیزم. ایشالله نی نی رو صحیح و سالم بغل بگیری عزیزدلمممممم

عزیزم خیلی خوبه ک متوجهش شدی . تحت نظر ک باشی با چگاپ های ب موقع همه چیز اوکی پیش میره.  این ک ...

نمیدونم ساغر جون شاید داشتم و با بارداری بزرگتر شده چون هورمون خیلی روشون تاثیر میزاره

باید هر 6 ماه یه چک کنم

سلام آنادجونم خوبی?سلامتی؟  مرسی قربونت عزیزدلم.تحت نظر متخصص غدد هستم قرص داد و گفت بیست روز د ...

سلام گلم پس اصلا نگران نباش 

این قرصای تیروئید اون نقص عملکرد تیروئیدت رو جبران میکنه و واسه بچت هم مشکلی پیش نمیاد

بچه ها امروز آخرین روز کاریِ ما تو دفترِ 

خواستم پیشاپیش واستون آرزوهای خوب کنم و از ته دلم از خدا میخوام که اون چیزی که بهترین هست رو تو سال جدید قسمتتون کنه 

دلتون خوش و تنتون سالم باشه

چهارشنبه سوریتون مبارک و عید خیلی خوبی داشته باشین

خوشحالم که سال 97 رو با شماها گذروندم و وقتی که این تاپیک رو زدم فکر نمیکردم اینهمه دوست خوب پیدا کنم و سال رو باهم در کنار هم با روزای خوب و بدش گذروندیم امیدوارم سال جدید همه باهم باشیم بازم و فقط از روزای خوبمون حرف بزنیم

ساغر جون زندگی جون مدا و بهراد و همه و همه ی دوستان عزیزم به خدا میسپارمتون و روی گل همتون رو هم میبوسم...

زندگي جون فرشته جون مبارك باشه تبريك  چشمتون روشن ك ني ني نازتونو ديدين ايشالله صحيح سالم دنيا بيان و عكس خوشگلشونو واسمون بفرستين بهترينارو وأستون أز خدا ميخوام 😘😘😘

2706