2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رحمتون سرد یا گرم؟

اکثر خانمها اطلاعی درباره سرد و گرمی،تری و خشکی رحم ندارند در طب جدید هم هیچ اشاره ای به اینها نشده حتی یه پزشک کاربلد و حاذق هم هیچوقت نمیاد رحم بیمارشو از لحاظ سردی گرمی و...بررسی کنه. و فقط در طب سنتی این مسائل رسیدگی میشه.

بیشتر سقط ها و ناباروری ها بخاطر سوءمزاج رحمه و اکثر خانمها بدون اینکه از این قضیه اطلاعی داشته باشند ماهها و حتی سالها از داروهای شیمیایی استفاده میکنند و خیلیاشون هم چند باری اقدام به آی یو آی و آی وی اف کرده اند که متاسفانه هیچ نتیجه ای براشون نداشته 

پس:

شما خانمی که داری برای بارداری اقدام میکنی

شما خانمی که سقط داشتی

شمایی که میخوای آی وی اف کنی و ...

اول از همه باید رحمتو آماده کنی تا رحم آماده نباشه سوء مزاجش درمان نشه بارداری سالم رخ نمیده

بیاین صفحه ۱۴ و ۱۵ لینک زیر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2501803/منتظران-نی-نی-با-روشهای-سنتی-و-امید-به-خدا?page=14

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2728
منم عاشق رنگ ليمويي ام، تو نت نوشته عسل با اپليكاتور قبل اقدام بريزي تو واژن باردار ميكنه

تو واژن؟یا مهبل ها

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
چقد خوبه هستی زندگی جون.بهمون امید میدین هم تو هم فرشته جون.کنار شماها انرژی میگیریم

عزیز دلی فدات شم 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
راستس میترسم این کارو کنم.ک یه وقت بد نباشه

منم ترسیدم استفاده نکردم بزنه بچسبه لوله ها گرفته بشه 😐😐😐😐نکنیا بی خیال همون تقویت کن 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
منم ترسیدم استفاده نکردم بزنه بچسبه لوله ها گرفته بشه 😐😐😐😐نکنیا بی خیال همون تقویت کن 

ارع موافقم.

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

خانماا من رفتم با توصیه شما شیره انگور وعسل وخرماوسیاه دانه خریدم😁😁😁

عصرهم دمنوش اویشن وزیره نوشیدم😀

ازفرداصبح شروع میکنیم به گرمی فکرکنم جوش بزنم این همه گرمی😀😀😀

دیگه توصیه دیگه ای ندارین؟😂😂

خانماا من رفتم با توصیه شما شیره انگور وعسل وخرماوسیاه دانه خریدم😁😁😁 عصرهم دمنوش اویشن وزیره نوش ...

خوب کردی

ولی این همه گرمی تو یه روز مصرف نکن

متعادل باش دخترم😁😁😁

اون سرد نگه داشتن بیضه رو هم حتما بگو همسرت انجام بده

سلام زندگی جونم خوبی باز نرفتی سونو عزیزم خیلی نگرانت بودم گلم،منم هشت روز دیگه موعدمه دعا کنید پری نیاد منم بشم جز مامانای قبل از عیدانشالله خدا دامن همه رو سبز کنه و یه عیدی خوبی به هممون بده آمییییییین

سلام زندگی جونم خوبی باز نرفتی سونو عزیزم خیلی نگرانت بودم گلم،منم هشت روز دیگه موعدمه دعا کنید پری ...

سلام عزیزم

خوبی؟ 

نه دیگه نرفتم چون من مطمئنم حال نی نیم خوبه

حالا جواب آزمایشم اماده شه باید ببرم پیش دکترم نشون بدم

شاید اونموقع بخواد دوباره سونو کنه البته اگه بتونم نزارم که سونو کنه

2706