2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جونم اینجام

بی بلا عشقم ،،،من نمیخوام B6بخورم اما حالم خیلی خرابه میگن پیش فعال میکنه بچه در سته این

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
بی بلا عشقم ،،،من نمیخوام B6بخورم اما حالم خیلی خرابه میگن پیش فعال میکنه بچه در سته این

من نشنیدم

ولی اگه خیلی تهوعت زیاده بخور

فرشته من از دیروز تهوع دارم😷😷😷

اصلا میلم به هیچ غذایی نمیره فقط زورکی غذا میخورم که گشنه نباشم

2728
انشالله که این ماه باردارمیشی کمیت مهم نیست کیفیته مهمه😁 عجله نکن چندماه اقدامی؟

درست حسابي اقدام نكردم تا الان اما اين ماه ميخوام يك شب درميون اقدام كنم مثلا قبلا تو يه ماه يكي دو بارشو جلوگيري نميكردم اما نگرفته تا حالا از جام نبايد بلند شم بعدش؟؟

khodaya shokret❤️
درست حسابي اقدام نكردم تا الان اما اين ماه ميخوام يك شب درميون اقدام كنم مثلا قبلا تو يه ماه يكي دو ...

اهان.اره کم کمش تانیم ساعت نرودستشویی اگه تاصبح نری که چه بهتر

بعدش نیم ساعت یاپاهاتوبده بالا یابرگرد سمت راست پاهاتوبه شکمت جمع کن

من نشنیدم ولی اگه خیلی تهوعت زیاده بخور فرشته من از دیروز تهوع دارم😷😷😷 اصلا میلم به هیچ غذایی ...

اوف منم از دیروز شروع شدم غذا که زیاد نمیخورم برنج که حالم بد میشه باز آش و شیر برنج میخورم، ،،موندم بخورم یا تحمل کنم از قرص هم بدم میاد 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
اهان.اره کم کمش تانیم ساعت نرودستشویی اگه تاصبح نری که چه بهتر بعدش نیم ساعت یاپاهاتوبده بالا یابرگ ...

من به دراز کشیدن و اون طور موندن و اینکه زود میگیره باور ندارم من همیشه اینطور میکردم این سری اصلا دقت نکردم نه سر رابطه هام نه سر موندن تو اون حالت

اوف منم از دیروز شروع شدم غذا که زیاد نمیخورم برنج که حالم بد میشه باز آش و شیر برنج میخورم، ،،موندم ...

من که تقریبا دو سه هفته ایه که دارم

ولی از دیروز شدت پیدا کرده

امروز که اصلا افتضاح

من هیچ غذایی رو دوست ندارم، ولی به زور میخورم که گشنه نمونم

من یادم رفت این سری به دکترم بگم تهوع دارم 

تو هم اگه حالت خیلی بده قرص بخور عزیزم

دوستای قشنگم تا وسط سیکلتون صبحانه ارده و شیره خرما یا انگور، حلوا ارده، عسل، حلوا یا کاچی، فرنی، ب ...

مرسی عالی بود عزیزم  مثل خودت عالی بود

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
من که تقریبا دو سه هفته ایه که دارم ولی از دیروز شدت پیدا کرده امروز که اصلا افتضاح من هیچ غذایی ...

اره عزیزم همین کار میکنم تحمل نتونم بکنم 

بچه ها لطفا انقدر زود ناامید نشید شونیز عزیزم تازه 6 ماهه اقدام کردی به بدنت فرصت بده تا آماده بش ...

چقد خوبه هستی زندگی جون.بهمون امید میدین هم تو هم فرشته جون.کنار شماها انرژی میگیریم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2706