2410
2553
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187470 بازدید | 22308 پست

سلام خانمها من هفت روز از پریودم عقب افتاده روز شش و هفت تست گذاشتم منفی بود زیر دلم هر از گاهی درد میگیره کمرمم خیلی درد میکنه خارش هم دارم رو سینم خیلی میخاره ببخشید ترشح هم دارم الان منتظر پری باشم یا امید داشته باشم؟؟؟کسی علایم رو داشته باردار باشه:؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من دارم اقدام میکنم برای بارداری ولی اصلا دکتر نرفتم و قرصی نخوردم

آخرین آزمایشی ک دادم واسه عقدم بوده که گفتن یکم کم خونی دارم.

الان باید حتما دکتر برم یا نیازی نیست؟

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین
من دارم اقدام میکنم برای بارداری ولی اصلا دکتر نرفتم و قرصی نخوردم آخرین آزمایشی ک دادم واسه عقدم ب ...

عزیزم از سه یا حداقل یکماه قبل باید فولیک اسید میخوردی آزمایش قبل از بارداری هم باید بری ببینی وضعیت بدنت چطوره 

2714
سلام خانمها من هفت روز از پریودم عقب افتاده روز شش و هفت تست گذاشتم منفی بود زیر دلم هر از گاهی درد ...

منم خیلی دیر بی بی چکم مثبت شد تا روز 7 و هشت هنوز بی بی منفی بود احتمالا بارداری

من دارم اقدام میکنم برای بارداری ولی اصلا دکتر نرفتم و قرصی نخوردم آخرین آزمایشی ک دادم واسه عقدم ب ...

آره خانومی حتما برو دکتر و تحت نظر باش. اگر نیاز داری دارو بگیری

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
وای عزیزم مبارک باشه. انشالله بسلامتی

ممنون عزیزم 🌹🌹

فقط برای بارداری قبلی دکتر بهم گفت مکمل ها رو سه ماهه اول نیاز نیست بخوری از ماه 4 به بعد ولی الان به شدت ریزش مو دارم به نظرتون مولتی و امگا 3 رو بخورم؟؟

2706