2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم چند ماه بعد از سقط میشه مجدد اقدام کرد 

من خودم طبیعی سقط کردم  اما بخاطره بقایا مجبور به کورتاژ شدم. خودم 1 سال و 1 ماه صبر کردم. چون امادگی نداشتم

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
من خودم طبیعی سقط کردم  اما بخاطره بقایا مجبور به کورتاژ شدم. خودم 1 سال و 1 ماه صبر کردم. چون ...

من یه مدت که درگیر بارداری و مشکلات و سقط بودم سر نزدم اینگه آناد تو چند ماهگی سقط کرد و دلیل سقطش چی بود ؟

من یه مدت که درگیر بارداری و مشکلات و سقط بودم سر نزدم اینگه آناد تو چند ماهگی سقط کرد و دلیل سقطش چ ...

توی اکو قلب مشخص شد که متاسفانه پسرش مشکل قلبی داره . 19 هفته سقط کرد

عزیزم خیلی ناراحت شدم خیلی سخته خدا قسمت هیچ کس نکنه . یعنی خودش سقط کرد یا طبیعی سقط شد ؟

دیگه دوتا متخصص بهش ختم بارداری دادن. و خودش سقطِ درمانی کرد.

عزیزم خیلی ناراحت شدم خیلی سخته خدا قسمت هیچ کس نکنه . یعنی خودش سقط کرد یا طبیعی سقط شد ؟

واقعا تجربه دردناکی هست. منم دقیقا پارسال همین تجربه رو داشتم و سقطِ درمانی کردم

دیگه دوتا متخصص بهش ختم بارداری دادن. و خودش سقطِ درمانی کرد.

منم لکه بینی داشتم دو روز بعد از لکه بینی یعنی 8 هفته دو روزم بود رفتم سونو همه چی اوکی بود لکه بینی ادامه داشت تو هفته دهم مجدد رفتم سونو تو هفته دهم گفت 8 هفته و چهار روز دنیا رو سرم خراب شد بعد گفت قلب نداره نمیدونی چه حالی شدم خیلی بد بود همون روزم سقط شد 

ولی راضیم به رضای خدا هر جور خودش صلاح بدونه

انشالله که دیگه تکرار نمیشه. دلیلی وجود نداره که تکرار بشه. به دلت بد راه نده. مراقبت ها و آزمایش و چکاپ های لازم رو بده و تحت نظر اقدام کن. انشالله که یه بارداری عالی رو تجربه میکنی

2706