2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187474 بازدید | 22308 پست
ارینا جون من سیاه دونه خریدم شما اسیاب کردین یا سالم استفاده کردین من میخوام باعسل قاطی کنم

من سالم میریختم رو حلوا میخوردم

بهمن سال ۹۶ یکی از بزرگترین معجزات خداوند بزرگ یعنی بارداری برای من اتفاق افتاد خداوند رو شکر میکنم و برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادر شدن دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرینا جون سیاهدونرو هستم ولی من یکی خیلی استعداد چاقی دارم روغن کرمانشاهی بخورم روزی یه کیلو اضافه م ...

نه عزیزم تو پریودیت بخور پیاده روی کن روغن کرمونشاهی قدرت باروری تخمدوناتو میبره بالا. من دوسال قرص خوردم بدون اینکه استراحت به رحمم بدم سن خودمو شوهرمم کم نیست ولی همون ماهه اول اقدام تخمکم بارور شد تو زمان پریودی خیلی تقویت رحم مهمه

بهمن سال ۹۶ یکی از بزرگترین معجزات خداوند بزرگ یعنی بارداری برای من اتفاق افتاد خداوند رو شکر میکنم و برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادر شدن دارم 
مبارکتون باشه گلم. دعا کم برای همه منتظرا

ایشالاه خدا چشم همه منتظرارم با یه کوچولوی خشگل روشن کنه

2728
سلام عزيزم مصرف سياه دونه تو پريود ضرر نداره؟آخه شنيدم قاعدگى آورِ.گفتم شايد ضرر داشته باشه.تا روز ن ...

من فقط سه روز پریودیم خوردم رحمو گرم میکنه محیط رحمو واسه اسپرم آماده میکنه این تجربه از مادر مادر بزرگم به ما رسید و واقعا جواب داده تا به حال

نه دیگه همون لحطه استفاده کردی شما عزیزم،،اندازه خوردن همون موقت نیم کوب کن 

وای پس کلا عسلمو خراب کردم من اماده کردم ریختم توظرف که هرصبح بلندشدم اماده باشه باید بریزمش دور؟

تورا باید درسفره گذاشت کنار نان ونمک چون تو برکت خانه ایی عشقم
2738
اخه اولین بار بود ۳۰ ام شد قبلن دوره هام ۳۰ روزه بودن روزه ۳۰ پری میشدم نه تازه تخمکگذاری

بنظرمن شما اگه پریوداتون سی روزه اس از روز پونزدهم کیتو استفاده کنین من پریودام بیست و هشت روزه اس از روز سیزدهم کیت میذارم

تورا باید درسفره گذاشت کنار نان ونمک چون تو برکت خانه ایی عشقم
بنظرمن شما اگه پریوداتون سی روزه اس از روز پونزدهم کیتو استفاده کنین من پریودام بیست و هشت روزه اس ا ...

درسته عزیزم ولی ماه قبل ۵۰ روزه پری شدم دکتر گفت طبیعیه بعد از اقدام ولی خب زمان الکی میره اگه این ماه هم ۵۰ روزه بشم

2706