2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
سلام دختر شهریور عزیز.ممنونم.بچه اولم دختره اردیبهشت 4 سال رو تموم میکنه.میخوام فروردین اقدام کنم وا ...

ان شالله به امید خدا 😍😍😍

پسر منم ۲ سال و ۴ ماهشه 

منم پشیمون نشم اردیبهشت اقدام میکنم 

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه منظورت نشدم عزیزم 

یه جا خوندم ممکنه ا اس ا همون اسپرین از تخمک گذاری جلوگیری کنه میگم کسی تجربه استفاده از اسپرین یه ماه یا دوماه قبل اقدام داشته؟ مشکلی از نظر تخمک گذاری ایجاد نمیکنه؟

تنها چیزی که تو زندگی بدون تلاش به دست میاری,  شکسته...!
2728
یه جا خوندم ممکنه ا اس ا همون اسپرین از تخمک گذاری جلوگیری کنه میگم کسی تجربه استفاده از اسپرین یه م ...

اهان الان فهمیدم 

دوستی اطلاعاتی ندارم اصلا 

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
2738

سلام سلام

من امروز دوباره سونو شدم

تخمکی که سایزش ۱۳ بود شده بود ۱۸

و اونی که ۱۰ بود شده بود ۱۴

گفتن امشب ساعت ۱۰ آمپول آزاد سازی تخمکو بزنمو پنجشنبه ساعت ۷ صبح کلینیک باشم واسه آی یو آی

دیگه خودمو سپردم دست خودش

انشالله که این ماه نوبت منم رسیده باشه

سلام سلام من امروز دوباره سونو شدم تخمکی که سایزش ۱۳ بود شده بود ۱۸ و اونی که ۱۰ بود شده بود ۱۴ ...

وووو دوستمممم چه تخمک های خوبی داشتی 😍😍😍 

ان شالله که زودی نی نی اومده این ماه 

فردا قبح کلی برات دعا میکنم 

دکتر بهم ا اس ا هم داده به نظرتون قبل اقدام جلوگیری نمیکنه از تخمک گذاری؟

نه عزیزم من این ماه دارم میخورم .دیروز سونو دادم و فولیکلم خوب بود .هیچ مشکلی نداشتم .

بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😊............مرضیه ...32 سالمه ...موعدم 19 _21 بهمنه ... دوماه اقدامم 
وووو دوستمممم چه تخمک های خوبی داشتی 😍😍😍  ان شالله که زودی نی نی اومده این ماه  فردا ...

انجام دادم

درد داشتم😔

الان خونه ام دراز کشیدم یکم بهترم. میخوام تا چند ساعت نرم سرویس بهداشتی که یه تاثیری داشته باشه

واقعا درد کشیدم موقع تزریق اسپرم به رحم😭 الانم یکم میشینم یا راه میرم به حدی کمرم درد میگیره میخوا ...

الهی بگردمممم من 

اره منم میدونستم درد داره خیلی ولی هیچی نگفتم نمیخواستم با ترس بری عزیزممم 

الهی بگردمممم ان شالله که نی نی همین الان تو دلت نشسته گلممممم 😍😍😍😍

ان شالله همه این سختی ها تبدیل به شادی بشه عزیز دلم 

2706