2726
عنوان

اقدامی های 97

187471 بازدید | 22308 پست

چند تا تاپیک نزدیک بود ولی چون خیلی رفته بود جلو و بعضی هام توش دیگه باردار بودن گفتم خودم یه تاپیک بزنم تا با دوستایی که میخوان اقدام کنن واسه سال بعد یا اقدام تازه کردن دور هم باشیم و همدیگرو از تجربیاتمون آگاه کنیم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم اذر میخوام اقدام کنم 

بچه ها این تاپیک رو چطوری  تو علاقه مندی هام بعدا  پیداش کنم ؟ 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

منم دلم میخواد تابستون اینده برای دومی اقدام کنم خیلی دلم میخواد 

ولی میترسم پشیمون شم از مسعولیت دوباره اینکه دوباره روز از نو روزی از نو 

شب بیداریو...

الهم صلی الی محمد وال محمدوعجل فرجهم برای خونه دارشدن همه مستاجرا 
منم اگه حال روحیم خوب بشه ان شاالله بعدعیداقدام میکنم.چون تومردادسقط داشتم

ایشالله که عزیزم این بار خدا یه نی نی سالم بدون کوچکترین دردسری میزاره تو بغلت اصلا نگران نباش دوست من یه سقط داشت سر دومین اقدامش حامله شد و الان دخترش یه سالشه نگران نباش 

ما اقدام نکردیم  ولی هنوز پریود نشدم حس مبهمی دارم هم میترسم هم خوشحالم😐😐

من هم مثل شمام هم میترسم هم خوشحالم یه حس مبهم دارم همش به همسرم میگم فک کن تا سال دیگه این موقع احتمالا کلی زندگیمون تغییر کرده

منی که این‌ماه شده یک سال اقدام میتونم باشم اینجا؟؟؟؟ ۶ روز دیگه موعدمه

حتما چرا که نه ایشالله هممون در کنار هم دامنامون سبز میشه دوستم من تازه میخوام دندونپزشکی برم یه چکاب کنم بعد برم واسه کارای دیگم تازه فولیک اسید خوردنمم شروع کردم که چون دکترم گفت بهتره 4 ماه قبل شروع کنی

منم دلم میخواد تابستون اینده برای دومی اقدام کنم خیلی دلم میخواد  ولی میترسم پشیمون شم از مسعو ...

من که انقدر تنبلم محال هست دومی رو بیارم البته همه بهم میگن اولیرو بیار واسه دومی ببین خدا چی مخواد ولی خودم میدونم خیلی ترسو و تنبلم ولی ایشالله که واسه شما به خیر و خوشی باشه

2706