2703
2553
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187470 بازدید | 22308 پست

زیر دلم درد پری دارم عفونت دارم هر بار که ازمایش دادم.و قرص خوردم و هر هفته میرم.پیش دکترم ولی این عفونت خوب نمیشه میترسم بیوفتم زایمان زودرس ولی پیاده روی دیگه میرم. ولی کلاس بارداری من ثبت نام.نکرد گفت خونریزی داشتی شاید جفت جدا بشه برای همین ریسک.نمیکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای گلم مرررسی و مرررسی بابت همه دل نگرانی ها و لطفهایی که بمن داشتین امروز صبح آزمایش رو ه ...

خیر بوده...منم یه سری این شکلی شدم بتام ۳۰ بود و مشکوک رنج ازمایشگاه هم از ۳۰ میشد بعد یک هفته پریود شدم وذکتر بهم گفت اصلا این بارداری نبوده ومن باز از ماه بعد اقدام کردم...خداروشکر هرچیم بوده خودش خود بخود درست هم شده....من بعد اون ک اینجوری شد با اقدام اول باردار شدم ک البته باز نموند انشالله از شمام پشت بندش یه بارداری سالمو با ارامش باشه برات

گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...

اناد جان منم عفونت مقاوم دارم و با هربار دوا دارو باز بعدش برمیگرده الانم ک توی اقدامم به. دت عفونت و ترشح دارم ک دکتر فقط مترونیدازول و پماپ کلوتریمازول ۱ داده امشب تموم شد هم قرص هم پماد ولی بازم ترشحات رنگی هست اما بی بوو...دیگه بیخیال شدم نسبت به عفونت مدلم انگار همینه همیشه ترشحات زیاد دارم و رنگی اصلا درست نمیشه

گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
2720
منم متاسفانه درد داشتم رفتم بیمارستان دکترم مجبور شد معاینه ام کنه متوجه شد که دهانه رحمم نرمه گفت ا ...

پس استراحت داشته باش عزیزم ایشا... سر وقت جوجت بیاد بغلت

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
منم متاسفانه درد داشتم رفتم بیمارستان دکترم مجبور شد معاینه ام کنه متوجه شد که دهانه رحمم نرمه گفت ا ...

واااااای عزیزم.انشالا که نی نی سر موقع خودش بدنیا بیاد و سالم و صحیح باشین هر دوتون

پانیذ جان دردهات چطوری بودن؟؟؟؟ کجات درد.میکرد؟؟

میگن عفونت ادراری باعث پاره شدن کیسه آب یا زایمان زودرس میشه منم یه عفونت خفیف داشتم قرص خوردم دیگه علائمی ندارم اما دیروز به درخؤاست خودم دوباره آزمایش دادم....

حالا من نی نی همش خؤدشو سفت میکنه بعضیا میگن سردش میشه بعضیا میگن انقباضه نمیدونم ولی ندارم

2714
آناد من مطمئنم بارداری واسه هر کسی تو بهترین زمانش اتفاق میفته خدا خودش تو بهترین موقع بهت یه معجزه ...

مرررسی عزیزم 

ایشالله هروقت این ماه پریود شم واسه اولین تخمک گذاری بعدش برنامه ریزی میکنم هنوز که خبری نشده دکتر بهم گفت که اگه پریود نشدم تا یه هفته برم مطب که واسم پروژسترون تزریقی بنویسه

ممنونم از اینهمه لطفی که بمن داری

سلام

صبح بخیر

خوبین؟ 

خب من دیروز سونو بودم، وزن نازگل 3کیلو 145 گرمه. 

خداروشکر همه چی خوبه

بند ناف هم دور گردن دخترم نپیچیده بود

سرشم که کاملا تو لگنمه، چون وقتی میخواست سرشو ببینه دستگاهو میزاشت بالای واژنم😱😱

سعی کن تا اونجا که میشه استراحت کنی و استرس نداشته باشی و حدالامکان زایمانت رو به تاخیر بندازی

واسه عفونت اداریریت بهت چی دادن ؟>

آنتی بیوتیک؟

همون عفونت ادراری میتونه عامل نرم شدن دهانه ی رحمت شده باشه

سلام اناد جان عزیزی. خوب شد از بلاتکلیفی دراومدی فکرت آروم شد ایشا... هر چی صلاحه برات پیش بیاد

فدات شم عزیزم آره خب خیلی آرومتر شدم فقط پریود هم شم راحت میشم خیلی سینه هام ورم کرده هورمونام سطحش بالاست و همش گرگرفتگی دارم 

اناد جان انشالله مهر ماه اقدام.کردی زیاد منتظر نشی نینی سالم صالح بیاد تو بغلت 

مرسی عزیزم 

ممنوم از دعای خوبت ایشالله که تو هم به سلامت باقی مونده ی راهت رو بری و بارت رو به سلامت بزاری زمین

زیر دلم درد پری دارم عفونت دارم هر بار که ازمایش دادم.و قرص خوردم و هر هفته میرم.پیش دکترم ولی این ع ...

بعضی وقتا عفونتا مقاوم میشم واسه عفونت دارو چی میخوری ؟

همون مترونیدازول؟

عفونت بدِ واسه بارداری و ممکنِ مشکل ساز شه ولی نه همیشه 

همینکه داری دارو میخوری نمیزاری که شدید شه و این خودش خیلی خوبِ

زیر دلم درد پری دارم عفونت دارم هر بار که ازمایش دادم.و قرص خوردم و هر هفته میرم.پیش دکترم ولی این ع ...

لباس زیر نپوش و اصلا نزدیکی نداشته باش و سعی کن مواد غذایی پروبیوتیک بخوری 

مثل ماست و پنیر که یکم بهت کمک کنه

2706