2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
روناک جان من شنیدم ضرر داره مرتب آهن وفولیک اسید بخوری یعنی بعد سه ماه باید یه مدت قطع کنی بعد دوبار ...

دو ورق مونده میگم بخورم تا 17 18 مهر که پریود شدم دیگه نخورم؟ 

واسم دعا کنید که بتونم به نیت دلم برسم و این بار صاحب یه بچه ی سالم بشم و عوض اینهمه عذابی که تا حال ...

آناد جونم

از اینکه باردار نیستی خوشحال نیستم ولی از اینکه تو خوشحالی خوشحالم

انشالله دقیقا همونجوری که دوست داری پیش بره و بعدش نی نیتو صحیح و سالم بغل بگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آناد جونم از اینکه باردار نیستی خوشحال نیستم ولی از اینکه تو خوشحالی خوشحالم انشالله دقیقا همونجور ...

مرسی عزیزم 

البته زندگی خودمم خیلی دوست داشتم که واقعا حامله میبودم ولی چون اونجوری بتا خیلی غیر عادی بود و اینا و از بس سر اولی چشمم ترسیده ، 

گفتم نکنه که اینم از اول آنرمال پیش بره همه چیش و به مشکل اساسی بخورم باهاش،

رو این حساب خوشحال شدم و از طرفی هزار ویک فکر و خیال بابت حاملگی خارج از رحم  و اینا 

البته هنوز پریود نشدم دکتر گفت به زودی پریود میشی ولی اگه تا یه هفته نشدی بیا که بهت دارو بدم 

2728
آناد جونم از اینکه باردار نیستی خوشحال نیستم ولی از اینکه تو خوشحالی خوشحالم انشالله دقیقا همونجور ...

مائده جون منو سر زایمانت دعا کن انشالله دخترت صحیح و سالم بیاد تو بغلت زایمان خیلی راحتی داشته یاشی اذیت نشی خرما ببر بیمارستان حتما 

khodaya shokret❤️
مرسی عزیزم  البته زندگی خودمم خیلی دوست داشتم که واقعا حامله میبودم ولی چون اونجوری بتا خیلی غ ...

عزیز دلم مطمئن باش بغد هر سختی آسانی است

اصلا به دلت بد راه نده

این بار مطمئن باش که حتما همه چی همونجوری که دوست داری پیش میره

مثل من که چطور خدا غافلگیرم کرد با لطفش

حتما دعات میکنم عزیزم

آناد من مطمئنم بارداری واسه هر کسی تو بهترین زمانش اتفاق میفته خدا خودش تو بهترین موقع بهت یه معجزه میده انشالله مهر ماه که اقدام کنی زیاد منتظر نمونی زود بیبی مثبت بشه بچت صحیح و‌سالم بیاد توی بغلت بدون هیچ اذیتی خودت ماشالله اینقدر  قوی و عاقلی میدونی که اتفاقا همیشه مثل هم تکرار نمیشن این دفعه با انرژی کاملا مثبت اقدام کن فکر کن اولین اقدام تو زندگیته 

khodaya shokret❤️

منم متاسفانه درد داشتم رفتم بیمارستان دکترم مجبور شد معاینه ام کنه متوجه شد که دهانه رحمم نرمه گفت اصلا کار نکنم استراحت کنم امپول بهم داده هر ۱۰ روز امپول تشکیل ریه ام زدم دارو گرفتم کلی تو بیمارستان خلاصه هر کاری که باعث شه بچه زود بدنیا نیاد انجام دادن واسم عفونت ادرار هم داشتم دردم واسه اون بود که خداروشکر کاملا خوب شدم.ولی دکترم گفت چون دهانه رحمت نرمه اگه انقباض بگیری دیگه کاری نمیشه کرد خلاصه الان بیشتر استراحتم 

khodaya shokret❤️

اخه من خیلی پر انرژی و خوب بودم شه ماهه دوم اصلا انگار باردار نبودم مثل قبل بارداری بیرون میرفتم و کلی کار خونه میکردم چون اذیت نمیشدم همش سرپا بودم پیاده روی میکردم اما یه دفعه اون همه کار کردن خودشو نشون داد واقعا دیگه ترسیدم نشستم سرجام

khodaya shokret❤️
ممنونم‌ مدا جون ،خوبی خودت ؟ چه خبرا ؟ طبیعی داری اقدام میکنی یا محرک میخوری؟

سلام روشنک جان ممنون خوبم. اره طبیعی اقدام میکنم از دارو خستم

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
سلام دوستای گلم مرررسی و مرررسی بابت همه دل نگرانی ها و لطفهایی که بمن داشتین امروز صبح آزمایش رو ه ...

سلام اناد جان عزیزی. خوب شد از بلاتکلیفی دراومدی فکرت آروم شد ایشا... هر چی صلاحه برات پیش بیاد

نه اینکه خوشحال باشم که حامله نیستم  خوشحالم که مشکلی جدی نبود  خیلی از بارداری پوچ یا خ ...

اره دقیقا این که درسر داشت برات عصاب خوردی بود اناد 

واسم دعا کنید که بتونم به نیت دلم برسم و این بار صاحب یه بچه ی سالم بشم و عوض اینهمه عذابی که تا حال ...

ایشا... عزیزم مطمعن باش ب نیت دلت میرسی خدا خیلی مهربونه

2706