2726
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187471 بازدید | 22308 پست
اگه تا شنبه زایمان نکنم شنبه تو مطب دکترم باز معاینه میشم

انشالله که هرچی خیره ولی من تو خاطرات زایمان طبیعی خوندم وقت.معاینه یه کاری میکنن که به خونریزی بیوفتی و درد شروع بشه همون شب پس چرا تو معاینه کردن یک.هفته این همه راه میری دخملی نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها چیکار میکنید برای سوزش و اسید معده؟؟؟؟؟؟ از ؤقتی اومدم توی ۸ ماه مدام تا گلؤم میسوزه روزی دو سه بار بالا میارم امروز تا همین چند دقیقه پیش ۴ بار بالا اوردم.....دیگه نمیدونم چیکار کنم نشسته میخوابم😔

انشالله که هرچی خیره ولی من تو خاطرات زایمان طبیعی خوندم وقت.معاینه یه کاری میکنن که به خونریزی بیوف ...

عزیزم معاینه داریم تا معاینه

یه معاینه عادیه برای چک کردن دهانه رحم و لگن

یه معاینه داریم برای تحریک و باز کردن دهانه رحم. این معاینه دومیه که هم درد داره هم بعدش دردت میگیره و میری برای زایمان

تو این تقریبا 4 روز شکمم با ورزشایی که میرم اومده پایین تر

حالا باید صبر کنم ببینم دخترم کی دل میکنه از تو شکمم بیلد بیرون

امروز غروبم نوبت سونو وزن جنین دارم

2728
عزیزم معاینه داریم تا معاینه یه معاینه عادیه برای چک کردن دهانه رحم و لگن یه معاینه داریم برای تحر ...

ای خدا دخمله فدا اها نمیدونستم فکر کردم.معاینه کنن پشتش درد زایمان میاد انشالله دخملی سالم.بغل بگیری زود عکسش بزاریا چنتا بزار 

@آناد_مهری   چی شد؟  رفتی آزمایش دادی؟

سلام دوستای گلم مرررسی و مرررسی بابت همه دل نگرانی ها و لطفهایی که بمن داشتین

امروز صبح آزمایش رو همون آزمایشگاه تکرار کردم و بتا شده 4.62 یعنی اومده پایین

به دکترم هم پی ام دادم و اونم گفت به زودی پریود میشی و اگه نشدی بیا تا بهت آمپول پروژسترون بدم که پریود شی!

یه احساس سبکی خاصی دارم بعد از سه روز پر از استرس 

نه اینکه خوشحال باشم که حامله نیستم 

خوشحالم که مشکلی جدی نبود 

خیلی از بارداری پوچ یا خارج از رحم میترسیدم 

دلم نمیخواست باز کارم به دکتر و بیمارستان و دارو برسه!!

ضمن اینکه الان دارم دارو میگیرم واسه همون عفونتی که داشتم و خیلی مقاوم هست به درمان 

دوست داشتم همه ی کارام رو بکنم بعد

حالا از امروز دوباره داروهام رو شروع میکنم و ایشالله که تموم شه و به تخمک گذاری مهر برسم اگه دکتر معاینه کنه و بگه وضعیت دهانه ی رحمم خوب هست تصمیم گرفتم که اقدام به بارداری کنم

سرحال شم ميام تعريف ميكنم فقط خدا ميدونه چقدر يادت بودم  ايشالا به زودى عكس نى نى شمارو ميبين ...

انشالله که هرچی زودتر سرحال سرحال شی عزیزم 

ممنون از لطف و محبتت مرسی که به یادم بودی 😘😘😘😘😘

2706