2410
2553
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187470 بازدید | 22308 پست
امروز 34 هفته و 4 روزمه طبق پریودی و طبق ان تی 34 هفته و 5 روز زایمان طبیعی رو بهم گفتن از 23 روز ...

زندگی جان خیلی برات خوشحال شدم انشالله ناز گل سالم بغل بگیری موقع زایمان ما دعا کن بعد تو فکر کنم زایمان من باشه 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام صبحتون بخیر خوبین؟  امروز دکتر بودم، سونومو دید گفت خداروشکر همه چی خوبه، حجم کیسه آبتم ...

سلام چقدر عالی خدا روشکر

سن بارداریت دقیقا اندازه خواهرشوهرمه اونم ۳۴ هفته و ۴ روزه

یــ★ـــه روز خــ★ـوب میـ★ـــاد

سلام بچه ها من سال ۹۷ این تایپیک رو زدم منم به خواست خدا باردار شدم دیدین گفتم سال دیگه سالگرد ازدواجم بچه داشته باشم خدا رو شکر برج نه بچم ۶ماهه فقط حالت تهوع دارم شما راه حلی ندارین  بهم بدین بچه ها 

2720
سلام بچه ها من سال ۹۷ این تایپیک رو زدم منم به خواست خدا باردار شدم دیدین گفتم سال دیگه سالگرد ازدوا ...

سلام عزیزم تبریک میگم انشالله نی نی سلامت بدنیا بیاد، واسه تحوع ام سیرابی بخور یا قرص تحوع بگو دکترت بنویسه واست 

khodaya shokret❤️
مائده جون خیلی خوشحالم واست خداروشکر که همه چیز مرتبه، نازگل بدنیا اومد حتما عکسشو بزاری ببینیما کاش ...

مرسی عزیز دلم

چشم حتما عکسشو میزارم😊😊😊

میگذره خیلی زودم میگذره میبینی دخترت تو بغلته

2714
سلام بچه ها در چه حالین؟ مدا و روشنک موعدتون کی هست؟ 

سلام عزیزم خوبی ،بسلامتیت کم مونده نی نی بباد بغلت ،من موعدم ۱۰ شهریور هست اگه عقب نندازم ،البته اصلا هیچ علائمی ندارم 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
آناد جون خیلی خوشحال شدم خوندم الان که میخوای اقدام کنی مطمئن باش این بار همه چیز اینقدر عالی پیش می ...

سلام عزیزم ممنونم از خوشحالیت ولی خوددمم هنوز سر اقدام خیلی قطعی نیستم 

هنوز دو به شک هستم 

حالا اگه همه چیز اوکی باشه ایشالله واسه مهر اقدام میکنم

خودت چطوری عزیزم؟ خوبی خوشی؟ اوضاع خوب پیش میره؟

خوبم خداروشکر بند انگشتای دستم درد میگیره شبا نمیدونم حس میکنم ورم کرده انگار یکم .حدودا دو هفته دیگه سونو دارم برم ببینم چه خبره خدا کنه وزنش خوب باشه 

khodaya shokret❤️
2706