1265
1273
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 161623 بازدید | 20743 پست
اره اناد جون تو مرکز ژنتیکی که ما رفتیم هم گفتن اول جنین رو cgh array میکنیم و اگه ژنتیک جنین مشکل ن ...

قطعا همه آدمها ژنهای معیوب دارن ولی اینکه دو نفر که باهم غریبه هستن چقدر احتمال داره که هر دو ژن معیوب مشترک رو داشته باشن خیلی نادر هستش و البته بستگی به خیلی چیزها داره.حتی اینکه دو نفر برای دو منطقه جغرافیایی مختلف باشن این احتمال رو کم میکنه.اگر ژن معیوب در جنین پیدا نشه که پس داستان ژنتیکی بودن کلا منتفی میشه ولی اگر ژن پیدا بشه تو بدن پدر و مادر دنبالش می گردن 

سلام چون من تازه داروهای اعصابم قطع شده وضعف خیلی برام خوب نی شماچطوری وزن کم کردی

عزیزم شما بهتره ورزش کنی هوازی مثل ایروبیک بصورت منظم ۵ بار در هفته و حداقل ۳ بار .وسعی کن  برنج و سیب زمینی و نان رو محدود کنی اینجوری اعصابتون هم آسیب نمیبینه وحتی منجر به شادابیتون هم میشه

اگر هم نمی تونید برید باشگاه هر روز تو خونه برای ۴۰ دقیقه برقصید کمی تند حدود ۳۰۰-۴۰۰ کالری میسوزونید و سروتونین  که در بدنتون ترشح میشه اینجوری باعث شادابیتون میشه

سلام چون من تازه داروهای اعصابم قطع شده وضعف خیلی برام خوب نی شماچطوری وزن کم کردی

من یه برنامه کالری شمار نصب کردم 

هر چی میخواستم بخورم کالریشو اون تو حساب میکردم تا بیشتر از کالری مجازم نشه

و هر 5 کیلو کاهش 100 کالری کم. میکردم

و به همراه ورزش

هر روز ورزش داشتم

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

وای نازگل نیومده کلی کار تراشیده برامون

فعلا فقط کمد دیواری اتاقشو طبقه زدیم که خرت و پرتامونو بتونیم توش جا بدیم

بعد باید میز کامپیوترمونو جمع کنیم، کامپیوترمونو بفروشیم جاش لب تاپ بخریم

کتابخونمون که تو اون اتاق بودو بیاریم تو پذیرایی

حسابی اون اتاقو خالی کنیم برای سرویس خواب و کمد نازگل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
واسه بچه مشکلی پیش نمیاد نگران نباش فقط مطمئنی که دکتر درست تشخیص داده؟ قبلا عکس رنگی رفته بودی؟ ...

تشخیصش رو نمیدونم از رو سونو بهم اینجوری گفت،نه عکس رنگی اصلا نرفتم تاحالا یعنی باید برم؟؟؟؟؟

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1291
وای واقعا بد این دل پیچه یه لحظه شروع میشه یکم بعد خود به خود رفع میشه این چند ثانیه الا یه دقیقه اد ...

اى جونم 

فندوق كوچولو♥️♥️

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️

بچه ها

امروز نازگل از صبح اگه بگم تا تونست تکون خوردو لگد زد و الانم یکسره داره لگد میزنه دروغ نگفتم

میخوام بدونم این همه تکون خوردن و لگد زدن طبیعیه؟ 

واقعا نگران شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها امروز نازگل از صبح اگه بگم تا تونست تکون خوردو لگد زد و الانم یکسره داره لگد میزنه دروغ نگفت ...

واى من تا رفتم تو ٢٢ هفته اينجورى شدم

يعنى احساس كردم كلا ٢٤ ساعته نخوابيده بچم

اره بابا طبيعيه

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
واى من تا رفتم تو ٢٢ هفته اينجورى شدم يعنى احساس كردم كلا ٢٤ ساعته نخوابيده بچم اره بابا طبيع ...

یعنی انقدرررر شیطونی کرد دیروز و لگد زد گفتم نکنه این بچه یه چیزیش شده

پس طبیعیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1307
آناد جان خسته نباشی عزیزم تو آزمایش whole exam تمام ۷-۸ هزار ژن شناخته شده در دنیا چک میشه و فقط مر ...

آره عزیزم حالا دکتر میدونی دیروز چی گفته ؟

گفته خب میتونید اول ژنای مربوط به بیماری های قلبی رو چک کنیم بعد اگه چیزی پیدا نشد اونوقت آزمایش whole exam رو بدین  

اره اناد جون تو مرکز ژنتیکی که ما رفتیم هم گفتن اول جنین رو cgh array میکنیم و اگه ژنتیک جنین مشکل ن ...

آره ما همون array رو دادیم ولی خب توش چیزی نبود 

اگه میدونستم اون آزمایشِ بدرد نمیخوره اصلا هزینه نمیکردم واسه خاطرش 

راستی زهرا جان دکتر بما گفت که کاش خود بچرو میدادن واسه کالبد شکافی

حالا نمونه ی ما که از بین رفته ولی کاش شما بدین خودش رو اگه لازم هست 

از دکتر بپرس

1308
ووای چه دخملی شیطونیِ    

وای آناد

اصلا یه وضعی 

فکر. کنم دیروز یه دقیقه هم. نخوابید

واقعا نگران شدما

حالا انشالله که شیطونیاش از وروجک بودنشه

راستی من فردا نوبت اکو قلب دارم ساعت 7:30 شب، هووووف باز یه روز قبل نوبتم شد استرس گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم متفورمین میخورم بعضی ماها ترشحم کمه بعضی ماها زیاد چیزی نیست نگران نباش جواب ازمایش شوهرت اومد؟

بله عزیزم دیروز بردم به دکترم نشون دادم متأسفانه مشکل داشت باید بره پیش دکتر اورولوژی

1290