1177
44
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 121210 بازدید | 15718 پست
مرسی عالی بود عزیزم    مثل خودت عالی بود

خوااااهش

قابلتو نداشت💖💖💖

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
من که تقریبا دو سه هفته ایه که دارم ولی از دیروز شدت پیدا کرده امروز که اصلا افتضاح من هیچ غذایی ...

اره عزیزم همین کار میکنم تحمل نتونم بکنم 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم بابت همه چیز ممنون ،،ممنون که هستی و هوامونو داری به خودت سپردم کنجدمو میدونم مراقبش هستی  خواستی که تو وجودم رشد کن میدونم تا آخرش میخوای، ،،خدا جونم دل همه منتظر ها رو شاد کن یه کنجد کوچولو بهشون بده عاشقتم خدا جونم حکمتت و شکر 
بچه ها لطفا انقدر زود ناامید نشید شونیز عزیزم تازه 6 ماهه اقدام کردی به بدنت فرصت بده تا آماده بش ...

چقد خوبه هستی زندگی جون.بهمون امید میدین هم تو هم فرشته جون.کنار شماها انرژی میگیریم

خدایا دلم معجزه میخواد

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
مخصوصا رنگ بنفش و لیمویی عاشقشم

منم عاشق رنگ ليمويي ام، تو نت نوشته عسل با اپليكاتور قبل اقدام بريزي تو واژن باردار ميكنه

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
khodaya shokret❤️

رحمتون سرد یا گرم؟

اکثر خانمها اطلاعی درباره سرد و گرمی،تری و خشکی رحم ندارند در طب جدید هم هیچ اشاره ای به اینها نشده حتی یه پزشک کاربلد و حاذق هم هیچوقت نمیاد رحم بیمارشو از لحاظ سردی گرمی و...بررسی کنه. و فقط در طب سنتی این مسائل رسیدگی میشه.

بیشتر سقط ها و ناباروری ها بخاطر سوءمزاج رحمه و اکثر خانمها بدون اینکه از این قضیه اطلاعی داشته باشند ماهها و حتی سالها از داروهای شیمیایی استفاده میکنند و خیلیاشون هم چند باری اقدام به آی یو آی و آی وی اف کرده اند که متاسفانه هیچ نتیجه ای براشون نداشته 

پس:

شما خانمی که داری برای بارداری اقدام میکنی

شما خانمی که سقط داشتی

شمایی که میخوای آی وی اف کنی و ...

اول از همه باید رحمتو آماده کنی تا رحم آماده نباشه سوء مزاجش درمان نشه بارداری سالم رخ نمیده

بیاین صفحه ۱۴ و ۱۵ لینک زیر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2501803/منتظران-نی-نی-با-روشهای-سنتی-و-امید-به-خدا?page=14

خدایا در این زمانه ای که دین و ایمان روز به روز ضعیف میشود دین و ایمانم را افزون بگردان (الهی آمین)
8
چقد خوبه هستی زندگی جون.بهمون امید میدین هم تو هم فرشته جون.کنار شماها انرژی میگیریم

عزیز دلی فدات شم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم بابت همه چیز ممنون ،،ممنون که هستی و هوامونو داری به خودت سپردم کنجدمو میدونم مراقبش هستی  خواستی که تو وجودم رشد کن میدونم تا آخرش میخوای، ،،خدا جونم دل همه منتظر ها رو شاد کن یه کنجد کوچولو بهشون بده عاشقتم خدا جونم حکمتت و شکر 
راستس میترسم این کارو کنم.ک یه وقت بد نباشه

منم ترسیدم استفاده نکردم بزنه بچسبه لوله ها گرفته بشه 😐😐😐😐نکنیا بی خیال همون تقویت کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانماا من رفتم با توصیه شما شیره انگور وعسل وخرماوسیاه دانه خریدم😁😁😁

عصرهم دمنوش اویشن وزیره نوشیدم😀

ازفرداصبح شروع میکنیم به گرمی فکرکنم جوش بزنم این همه گرمی😀😀😀

دیگه توصیه دیگه ای ندارین؟😂😂

1184
خانماا من رفتم با توصیه شما شیره انگور وعسل وخرماوسیاه دانه خریدم😁😁😁 عصرهم دمنوش اویشن وزیره نوش ...

خوب کردی

ولی این همه گرمی تو یه روز مصرف نکن

متعادل باش دخترم😁😁😁

اون سرد نگه داشتن بیضه رو هم حتما بگو همسرت انجام بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

سلام زندگی جونم خوبی باز نرفتی سونو عزیزم خیلی نگرانت بودم گلم،منم هشت روز دیگه موعدمه دعا کنید پری نیاد منم بشم جز مامانای قبل از عیدانشالله خدا دامن همه رو سبز کنه و یه عیدی خوبی به هممون بده آمییییییین

میشه برا نینی دار شدنم یه صلوات بفرستید،ممنون
سلام زندگی جونم خوبی باز نرفتی سونو عزیزم خیلی نگرانت بودم گلم،منم هشت روز دیگه موعدمه دعا کنید پری ...

سلام عزیزم

خوبی؟ 

نه دیگه نرفتم چون من مطمئنم حال نی نیم خوبه

حالا جواب آزمایشم اماده شه باید ببرم پیش دکترم نشون بدم

شاید اونموقع بخواد دوباره سونو کنه البته اگه بتونم نزارم که سونو کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1178