1147
44
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 108309 بازدید | 13975 پست
من خودم طبیعی سقط کردم  اما بخاطره بقایا مجبور به کورتاژ شدم. خودم 1 سال و 1 ماه صبر کردم. چون ...

من یه مدت که درگیر بارداری و مشکلات و سقط بودم سر نزدم اینگه آناد تو چند ماهگی سقط کرد و دلیل سقطش چی بود ؟

من یه مدت که درگیر بارداری و مشکلات و سقط بودم سر نزدم اینگه آناد تو چند ماهگی سقط کرد و دلیل سقطش چ ...

توی اکو قلب مشخص شد که متاسفانه پسرش مشکل قلبی داره . 19 هفته سقط کرد

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

عزیزم خیلی ناراحت شدم خیلی سخته خدا قسمت هیچ کس نکنه . یعنی خودش سقط کرد یا طبیعی سقط شد ؟

دیگه دوتا متخصص بهش ختم بارداری دادن. و خودش سقطِ درمانی کرد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
892
عزیزم خیلی ناراحت شدم خیلی سخته خدا قسمت هیچ کس نکنه . یعنی خودش سقط کرد یا طبیعی سقط شد ؟

واقعا تجربه دردناکی هست. منم دقیقا پارسال همین تجربه رو داشتم و سقطِ درمانی کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه دوتا متخصص بهش ختم بارداری دادن. و خودش سقطِ درمانی کرد.

منم لکه بینی داشتم دو روز بعد از لکه بینی یعنی 8 هفته دو روزم بود رفتم سونو همه چی اوکی بود لکه بینی ادامه داشت تو هفته دهم مجدد رفتم سونو تو هفته دهم گفت 8 هفته و چهار روز دنیا رو سرم خراب شد بعد گفت قلب نداره نمیدونی چه حالی شدم خیلی بد بود همون روزم سقط شد 

ولی راضیم به رضای خدا هر جور خودش صلاح بدونه

انشالله که دیگه تکرار نمیشه. دلیلی وجود نداره که تکرار بشه. به دلت بد راه نده. مراقبت ها و آزمایش و چکاپ های لازم رو بده و تحت نظر اقدام کن. انشالله که یه بارداری عالی رو تجربه میکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1140

سلام خانمها من هفت روز از پریودم عقب افتاده روز شش و هفت تست گذاشتم منفی بود زیر دلم هر از گاهی درد میگیره کمرمم خیلی درد میکنه خارش هم دارم رو سینم خیلی میخاره ببخشید ترشح هم دارم الان منتظر پری باشم یا امید داشته باشم؟؟؟کسی علایم رو داشته باردار باشه:؟؟؟

1167

من دارم اقدام میکنم برای بارداری ولی اصلا دکتر نرفتم و قرصی نخوردم

آخرین آزمایشی ک دادم واسه عقدم بوده که گفتن یکم کم خونی دارم.

الان باید حتما دکتر برم یا نیازی نیست؟

آی نید اِ بی بی دی با بیدی بو   
من دارم اقدام میکنم برای بارداری ولی اصلا دکتر نرفتم و قرصی نخوردم آخرین آزمایشی ک دادم واسه عقدم ب ...

عزیزم از سه یا حداقل یکماه قبل باید فولیک اسید میخوردی آزمایش قبل از بارداری هم باید بری ببینی وضعیت بدنت چطوره 

سلام خانمها من هفت روز از پریودم عقب افتاده روز شش و هفت تست گذاشتم منفی بود زیر دلم هر از گاهی درد ...

منم خیلی دیر بی بی چکم مثبت شد تا روز 7 و هشت هنوز بی بی منفی بود احتمالا بارداری

835